2737
2734
عنوان

سلام کیا بچه کلاس اول داشتن؟

201 بازدید | 18 پست

دختر خواهرشوهرم کلاس اوله گفتن وقتی به ط رسیدین باید یه چیزی که توش ط باشه برای کل کلاس بیارین 38 تا بچه هم هستن چی بگیره که هزینش کم باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

طنابم خوبه، برن بازار، ارزونش هست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

طناب بازی

پاک کن شکل طوطی 

میتونه اگه ار با نمد بلدِ تو نت هست یکی یه دونه عروسک کوچولو با نمد شکل طوطی درست کنه و زیرش سیخ چوبی بزنه که بچه ها بتونن باهاش تو دستشون نگهش دارند

عروسک انگشتی شکل طوطی هم میشه

کلا شد طوطی

آخه یکی از مامانای کلاس دخترم برا پ عروسک انگشتی شکل پنگوئن آورد داد دستم( من نماینده کلاسم هر وقت موقعش بشه تحویل معلم میدم)

دو سال پيش دختر من حرف اي و ژ بهش افتاده بود،،، براشون نقشه ايران گرفتم و ماژيك،،، گرون شد اما تعدادشون خوب كمتر بود،، ١٩ نفر  بودن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706