2733
2734
دکتر آزیتا صفارزاده دکتر خوبیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟تعیین جنسیت قبل از بارداری هم می کنه؟
آره نوشین جان دکتر بسیار خوبیه.... تعیین جنسیت هم انجام می ده ... به چند روش به دلخواه شما و هزینه ای که می توانید تقبل کنید.... اما اگر بخواهی پیشش زایمان کنی هزینه جدا در مطب می گیره....

باز هم تاکید می کنم از لحاظ پزشکی و معلوملتشان( آلمان درس خونده و مطب داشته) رو دست نداره...
بسیار هم خوش برخورده...
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تعیین جنسیت نخواستم و نمی دونم ... دو سال هم هست که پیش ایشون نرفتم...

اما یکی از فامیل های شوهرم پیش ایشون می رفت و دوست داشت 2 قلوی دختر و پسر داشته باشه IVF کرد با 2- 3 میلیون هزینه و الان بچه هاش 4 ساله هستن ... وقتی به دنیا اومدن هر کدوم 3 کیلو بودن ... بسیار سالم و خوب و خوشکل...

خواهر جاریم هم با رژیم غذایی که ایشون بهش داد و تعیین تاریخ تخمک گذاری ... یک پسر سالم خدا بهش داد...

من برای بچه دوم پیش ایشون رفتم ... به من گفت تعیین جنسیت می خواهی گفتم نه و الان خدا ر شکر 2 تا دختر ناز و خوشکل دارم...
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
یک مطبش خیابون گیشا ست که من اونجا می رفتم...
نه نجومی نیست عزیزم نترس یک سر برو پیشش ضرر نداره...

راستی بچه چندمتونه نوشین جان...
2738
با سلام خدمت دوستای خوبم , من پیش خانوم دکتر صفار زاده زیاد رفتم . ایشون فوق العاده پولکی هستند,در مورد من تشخیصشون اشتباه بود , فقط شما رو به آزمایشگاه که بهش پورسانت می دن می فرسته , الکی مطب شلوغه , همیشه باید 3 ساعت بشینی , حرف ماماهای همین دکتر با خود دکتر همیشه فرق میکنه , همیشه عجله داره , 5 میلیون دست مزد جدا از بیمارستان برای زایمان می گیره , معمولا داروهای رو می نویسه که از شرکت هایشون پورسانت می گیره .
خدایا شکرت
منم با وجودیکه زایمان اول رو پیششون بودم، اما اون موقع ها بد نبود و خیلی مهربون بود. یه مامای مهربونی هم داشت که هنوزم هست، ولی اون موقع کجا و الان کجا! دختره آماده است بپره به آدم! البته هیچ وقت به تشخیصشون اعتماد ندارم! شاید برای همون که همیشه در حال هول زدن و عجله هستن. اما به جهت اینکه خیلی سریع وقت میدن آدم مجبور میشه بجای چند ماه معطلی باز پاشه بره مطبش، بلکه وقتی دستش از همه جا کوتاهه به جایی برسه . که دیگه پشت دستم رو داغ زدم پیشش نرم! برای تعیین جنسیت هم با توجه به تبلیغات دوستان پیشش رفتم، اما با وجود هزینه نجومی که گرفتن، موفق نبود! تازه کلی هم امضا و این حرفها میگیرن که اینها احتماله و ممکنه برعکس بشه! تنها چیزی که میبینن پوله! یه تشخیص معمولی رو هم برای من با کلی هزینه هایی که تراشیدن نتونستن انجام بدن، ولی پیش دکتر دیگه رفتم و براحتی و با هزینه ای زیر 10 هزار تومن حل شد! نمیدونم چرا برای هر کاری که میری پیششون هزار تا آزمایش مینویسن! واقعا قضیه پورسانته!؟ پدر من برای یه قضیه ساده درومد و خوب شدنم تبدیل به کابوس شد تا رفتم پیش دکتر دیگه ای و خوب شدم. من واقعا راضی نیستم! در ضمن جدیدا هم در مطب بدون تابلو کار میکنن. ظاهرا بخاطر زیرمیزی گرفتن ها دچار مشکل شدن!!!
2706