2726
عنوان

هر کی میتونه بیاد و منو از مرگ امید نجات بده....

| مشاهده متن کامل بحث + 21216 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تپل و مپل جان سلام
توکلت به خدا باشه دست از تلاش هم بر تدار .برو شیراز پیش دکتر پروفسور البرزی چهارراه زرگری عالیه.یه راهی برات پیدا میکنه . پروفسور درمان نازایی شده. کسیرو که 17سال بچه دار نمیشد علتشو فهمید و درمان کرد الان 2تا بچه داره.
Lilypie Maternity tickers
2728
توروخدا بیاین به من امید بدین
دیگه نمیخوام زنده باشم خسته شدم
احساس میکنم هیش کی مث من نیس
همش دنبال یه هاله نور میگردم
یه نقطه امید
یه آدمی که مث من باشه و نی نی به دلش چسبیده باشه و مامان شده باشه
یکی که مث من هورموناش بلای بالا باشه و هیچ راهی جز تخمک اهدایی نداشته بوده و رحمشم به دارو ی استروژن جواب نداده ولی با همه این مشکلات نی نی داشته باشه
خیلی محال به نظرم میاد
دکترا میگن باید رحمتو خراش بدیم شاید فایده داشته باشه
شو شو نمیذاره میگه مگه موش آزمایشگاهی هستی
خودمم امیدی ندارم
تپل مپل جون چرا اینقدر ناامیدی دختر

خراش رحم که کم کم داره روال عادی درمان میشه.خیلی از دوستان خراش میدن کار سختی نیست که.همش 5 دقیقه طول میکشه و توی مطب انجام میشه.
منم مثل شمام هیچ درمانی برام فایده نداشته.منم باید از اهدایی استفاده کنم.ولی توکلم با خداست.درست میشه دوست گلم غصه نخور

خسته نشو و دست از تلاش برندار
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
سلام دوست جونا
تپل مپل جون منم اولین بار که با تخمک اهدایی جنین گذاشتم آزم منفی شد دکتر گفته برای بار دیگه که فریزهات رو بخوایم بذاریم برات خراش آندومتر می دم که لانه گزینی بهتر انجام بشه شما می خوای چه کنی خراش رو بدی یا نه؟
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
ُلام ئوستای گلم. این روزا انقدر ناارحتم که غصه داره از سر و صورتم میباره... تپل مپل عزیزم. منم شوهرم آزو اسپرمه . یعنی هیچ اسپرمی نداره. به هیچ وجه هم راضی نیست که از اسپرم اهدایی استفاده کنیم. دارم دق میکنم . یعنی من نباید تا آخر عمرم مامان بشم؟ این جور فکرا داغونم میکنه.

فقط توکل بر خدا داشته باش...... دیگه سرنوشت ماهم اینجور بوده.......
تپل مپل جون
من به جز قرص ویاگرا که یک بار هم برایت در موردش نوشته بودم اطلاعاتی ندارم و کسی رو نمی شناسم که دقیقا شرایطش مثل تو باشه. اما می دونم برای خدا هیچ غیرممکنی وجود نداره و حتما راهی برای درمان تو و حل مشکلت پیدا میشه
برات دعا می کنم و امیدوارم به زودی خبر باردار شدنت رو بشنوم
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
مرسی عزیزانم
دوستای خوبم من اگه شماهارو نداشتم دقمرگ میشدم
مامی عسل جون من دیگه الان جنین فریز دارم
مشکلم اینه که رحمم دیوارش ضخیم نمیشه که واسم انتقال بدن
هیچ کدوم از انواع استروژن روش اثر نداشت.
تپل مپل جون من روزی که جواب آزم رو گرفتم و فهمیدم اوضاعم خیلی خرابه (تخمکی ندارم و باید اهدایی بگیرم ) قرآن رو باز کردم سوره مریم صفحه اولش اومد بخون خیلی آروم شدم توصیه می کنم همه بچه های ناامید بخونن .
بخون و احساست رو به من بگو باشه گلم...
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
منم هر وقت قرانو باز میکنم همین موضوعا میاد یا سوره مریم یا انبیا یا... همش درمورد اینکه ما به پیرزنم بچه دادیم و اینا....
اگه این امیدا رو خدا بهم نمیداد که فکر نکنم میموندم
آخه از همون کوچیکی تنها هدفم از زندگی بچه بوده
2706