2737
2739
عنوان

پاگشای جاری.....

732 بازدید | 19 پست

سلللام یکی دوهفتس سر گرم عقد و خواستگاری برادرشوهرم بودم نبودم بدون من خوش گذشت...

از اونجایی ک معرف من بودم بهم میگن تو اول دعوت کن نمیدونم کیارو دعوت کنم حتما باید گل اعضای خونوادشو بگم؟؟؟طرف همسرم سر جم ۱۶نفرن ک شیشتاشون بچن موندم چیکار کنم کمکم میکنین؟؟؟

منوعشق درکنارهم   

چهارتایی خییییلی بهتره اصلنم زشت نیس 

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم  اگر با پدرو مادر دختره اشنا بودم  پدرو مادرش و فقط میگفتم اگر نه هم که نمیگفتم

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728
من بودم  اگر با پدرو مادر دختره اشنا بودم  پدرو مادرش و فقط میگفتم اگر نه هم که نمیگفتم

والا اشنا ک همین خواستگاری اشنا شدم من از طریق خاهر عروس باهاشون اشنام ولی منو کسی پاگشا نکرده همسرم دلگیره میگ فقط دختر و پسر

منوعشق درکنارهم   

مگه شوهر تو بچه بزرگ خونه هست؟ وایسا یکی دیگه دعوت کنه بعد ببین کیارو میگه. البته از خانواده عروس خواستی دعوت کنی مادر پدر و بچه های مجردو دعوت کن. از مادرشوهرت نظر بگیر

2740
والا اشنا ک همین خواستگاری اشنا شدم من از طریق خاهر عروس باهاشون اشنام ولی منو کسی پاگشا نکرده همسرم ...

اگه پاگشا نکردن پس چرا خودت حرمتتو حفظ نمیکنی؟ آفرین شوهر فهمیده ای داری

به نظر منم شوهرت درست ميگه كسي تورو پاگشا نكرده اونوقت تو مهموني بدي؟؟؟

بخدا من هشت سال پیش عروسی کردم اصلا دعوتم نکردن مادرشوهرم برداشت برد هرکدوم۱۵تومن دادن حالا سوای اینا نمیدونم چقد بدم اینم بگم برادرشوهرم خیلی کمکم کرده خونه گرفتنی

منوعشق درکنارهم