2737
2734
عنوان

نجما مامان باران کجایی عزیزم؟

909 بازدید | 7 پست
نجما عزیزم میخواستم بنویسم مطمئن باش اینجا دل خیلی ها برای شما تنگ شده عزیزم من روز چهارشنبه برای پسرم کیکی را درست کردم البته کیکش خواهرم درست کرد من هم ژله آکواریوم را آن وقت یادت کردم کلی دعات کردم میدونی وسایل هفت سین خریدم کیک به شکل پارک کردم بعد وسایل هفت سین را روش گذاشتم و بجای تنگ ماهی ژله آکواریوم درست کردم کلی خوشگل شده بود ممنون بوس حسابی بدون زحماتت از بین نمیره گرچه نمیتونم کاری جز برگشتن مهربونم بکنم میدونی مهد کودک بچه هام کلی خوششون اومده بود من هم گفتم دوست خوبی چون شما من را هنرمند کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نجما چیزیش نشده میدونم نجما یک مدت مامی سایت ولی کاشکی برگرده آخه خیلی ماهه من همیشه چیزهایی که یادمون داده یادم نمیره ولی نمیتونم مامی سایت برم چون یکبار اشتباه ثبت نام کردم قبول نمیکنه میدونم کلوپ خصوصیمان جای دیگه هم نمییاد شاید عیده سرش شلوغه
آناهیتا جون نجما دیگه اینجا بر نمی گرده به دلایلی که همون زمان هم اعلام کرد.
یعنی دیگه نمی تونی با یه نام کاربری دیگه اونجا ثبت نام کنی؟
راستی اون دوست عزیزی که شما مد نظرتونه من نیستم.اسم پسرشون سپند هست.من یکی دیگه ام و اسم پسرم سهند.
عطرهای گرون قیمت رو بی خیال.آدم باید بوی اعتماد بده
2740