2733
2734
مامانایی که کالسکه و کریر کوزاتو برا نینیشون گرفتن راضی هستید؟کسی هست از پایه گریر به عنوان کالسکه استفاده کرده باشه؟
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
درنا جون ممنون که همه جا میای به دادم میرسی....
میگم من که عاشق نینی شما هستم باید چکار کنم؟عاشق اون تیپشم...الهیییییییییییییییییییییییییی
لباساشو میخوام بخورم....ماشالا خودشم خیلی مردونه و جنتلمنه
حتما ببینین تا 30% تخفیف داره فقط تا 12 امشب فرصت ثبت سفارش وجود داره
آدرس سایت اینه www.jenseno.ir
آدرسه کلوب http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=19258&ChatDate=3-12-1391&PageNumber=1
تضمین کمترین قیمت www.jensa.ir
منم خریدم اما هنوز استفاده نکردم
اما خب دلیل خریدنم این بود که همه ى ویژگى هایى که اینجا بچه ها از تجربه هاشون واسه کالسکه گفتن و داشت ( سبک باشه، جمع میشه جاى کمى رو بگیره ، راحت باز و بسته بشه ، حات خواب داشته باشه که از نوزادى بشه استفاده کرد، عصایى باشه) به علاوه ى اینکه روش عکساى بامزه هم داره البته تنها ویژگى که دوستان گفتن و این نداره اینه که روى کالسکه هم به جلو بشه هم به مادر که این فقط یه حالته رو به جلو هست و رو به مادر نیست ، یه کیسه ى کرم و نرم و خوشکلم داره که تو هواى سرد نى نى میره توش و گرم میمونه دیگه پتو لازم نیست
من کریرشو ندیدم
2740
مرسی
ایشالا مبارک نینیاتون باشه و به خوشی ازشون استفاده کنید
کوزاتو یه چیز جالب دیدم داره برا دوره نوزادی که این مشکلو که نینی رو به مامان نمیشه رو بر طرف میکنه اینه که یه پایه داره واسه کریرش که کریر روش سوار میشه و میشه یه کالسکه کامل برا دوران نوزادی.خود کریر هم که برا صندلی ماشین لازمه و برا حمل بچه.میشه هم کالسکه رو گرفت در کنارش این کریر پایشو هم گرفت ولی نمی دونم کجا داره
ما شیراز هستیم اصلا هیچ جا کوزاتو نداره من فقط اینا رو توی اینتر نت دیدم
آره طرحاش واقعا گوگولین ولی اگه در حد کاپلا واینا باشه دوس ندارم.به نظرم آنچنان با کیفیت نیستن این مارکای پینی.کوزاتو که میگن انگلیسیه چینی نیست. واسه همین مشتاقش شدم.چون از نزدیک ندیدمش فقط توی نت عکسشونو دیدم