2737
2739
عنوان

تغییر رفتار پسرم بعد از قطع شیر

145 بازدید | 13 پست

پسرم یک سال و نه ماهشه، شیرش رو قطع کردم. اما الان تقریبا یک هفته است که خیلی ناآرام شده. همش میخواد بیاد تو بغل من، حس میکنم مثل قبل خوشحالی و شادی و شیطونی نمیکنه. 

خیلی ناراحتم... شما بگید آیا اینا طبیعیه؟ تا کی ادامه داره؟ من چیکار باید بکنم براش؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره عزیزم.اولین شکست  عاطفی زندگیشو تجربه کرده.خیلی بغلش کن و بهش اطمینان بده خیلی دوسش داری.پسر من تا یه مدت رو سینم میخوابید

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2740
عزیزم 😢😢😢😢 تجربه ندادم ولی میدونم طبیعیه باهاش راه بیا فعلا یه جایگزین واسش انتخاب کن چه خو ...

در مورد امصات باید بگم وفتی موشه پرید تو سوراخ یه سنگ پرت شد روی پای خرگوشه و دردش گرفت

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
میدونم خودم 😅😅😅😅😅😅

منو بگو فکر کردم از تاریکیه جهل و ظلمات بیرون اوردمت😢