2733
2734
عنوان

خانمای گل اراک بیاید باهم باشیم تنها نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 129933 بازدید | 913 پست
سلام من یه تایپیک درمورد اراک درست کردم اگه دوست دارید بیاید و فعالش کنید.

من مشاوره و فروش محصولات زیبایی. لاغری. چاقی دارم . نمایندگی دارم.
و عطاری دارم هر سوالی داشتید بپرسید تا راهنماییتون کنم.تا بتونید جنس اصل خرید کنید و با محصولات جدید اشنا بشید.
حتی داخل کلمه (غیرممکن) یک "ممکن" وجود دارد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راستش من هر تایپیکی نمیرم .چون تعصب دارم میام اینجا . یه کلوب خودم ایجاد کردم. فرقی نمیکنه اینجا یا اونجا.
مهم اینه که اسم شهرمون فعال باشه و عقب نیفیتم.
حتی داخل کلمه (غیرممکن) یک "ممکن" وجود دارد.
سلام خانومای اراکی اینقدر زود تصمیم نگیرید کمی صبور باشید تا تایپیک پا بگیره . لطفا در مورد موضوع خاصی نظر بدید یا یه بحثه جالب رو ادامه بدیم تا کمی دلگرم بشیم. افتاب جون من دکترم مشهدی هست . کسی پیشش سزارین کرده ؟بچه ها کدوم ارایشگاه تو اراک کار ابروش خوبه؟
سلااااااااااااااااااااااااااااام خوبین

نی نی جون من دکترم احتشامی پور بود خیلی خوب بود

آرایشگاه هم پانیذ توی خرم عالیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
و چه زیبا گفت فروغ: تنها صداست که میماند ..و امان از صدای تــــــــو که ابدی شد در گوش مـــــــن.....
الهام جون من گلستان رو خیلیییییییییییییییییییی دوست دارم عاشقشم خوش به حالتون حالشو ببرین
و چه زیبا گفت فروغ: تنها صداست که میماند ..و امان از صدای تــــــــو که ابدی شد در گوش مـــــــن.....
سلام!
مامان نی نی کجایی؟زایمان کردی یا نه؟
منم دکترم مشهدی هست،هفته ۲۱ هستم.نمیدونم کارش چه جوریه؟فقط شنیدم بهترین دکتره! تاحالا هم خوب بوده.زایمان طبیعی میخای یا سزارین؟من بار دومه که باردار میشم.اولی طبیعی بود میخام اینم طبیعی باشه.ولی دوست دارم دکترم خوب باشه!
بچه ها شما از زایمان تو آب در اراک چیزی شنیدید؟دکترم میگفت قدس داره
کسی هست که تجربه ای داشته باشه؟
بچه ها کدوم سونوگرافی ها تو اراک دکترش خانومه؟
من چندجایی رو می‌شناسم مثل ذوالفقاری،صافی،شریفی غیر از اینا
اخه همیشه دوماه طول میکشه تا نوبت بگیری؟
Lilypie Pregnancy tickers