2733
2734
عنوان

خرنوب معجزه درمان ناباروری آقایان

3220 بازدید | 5 پست

عزیزانی که همسرانشون مشکل کم تحرکی، تعداد کم، مورفولوژی پایین اسپرم رو دارن می تونن با مصرف خرنوب تا 70 درصد موارد بهبودی پیدا کنن و صاحب فرزند بشن.

خرنوب گیاهی است بومی شرق مدیترانه ومیوه اش مانند فلوس به طول متفاوت ۱۰ تا ۳۰ سانتی متر به عرض ۲ تا ۳ سانتی متر و دارای وضع آویخته و کاملاً مشخص بر روی شاخه هاست. رنگ میوه قهوه ای شفاف و سطح خارجی آن مسطح و قوسی شکل می باشد. این میوه طعم شیرینی دارد.

این گیاه بایستی به شکل جوشانده مصرف بشه تا مشکل ناباروری آقایان رو برطرف بکنه.برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید باما تماس بگیرید.

09120743885

به پیج اینستاگرام ما به آدرس tebbesabz سر بزتید اونجا اخبار و اطلاعات جدید و بیشتر و نی نی های خرنوبی رو براتون میزاریم.

مرسی از همراهی همه اتون  

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
من استفاده کردم طبق دستور ولی نتیجه ای نگرفتم 

البته که بدن با بدن فرق داره عزیزم اما در خالت کلی تا 70 درصد جواب میده، مشکل همسرتون چی بود؟ دوره درمان رو کامل کردید؟ خرنوب هاتون با کیفیت بود؟

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته که بدن با بدن فرق داره عزیزم اما در خالت کلی تا 70 درصد جواب میده، مشکل همسرتون چی بود؟ دوره د ...

بله با کیفیت بود شای بگم 5ماه استفاده کردم ا

گطبق دستور ولی اصلا جواب نداد احتمالا بدنها با هم فرق میکنه 

2731

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی بیضه و تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید