2737
2734
عنوان

هدیه تولد برای مادرم

748 بازدید | 8 پست
آخر اسفند تولد مادرمه مادرم نه تنها برای من بلکه برای بچم خیلی زحمت کشیده مخصوصا که 1 ساله که میام سرکار بچم میره پیشش آخر اسفند تولدشه میخوام براش کادو بخرم قیمتش هم برام مهم نیست چون میخوام اینطوری ازش قدردانی کنم میشه لطفا راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هانیه جون سلام .... عزیزم من یه پیشنهاد دارم ولی خب این بستگی به شخصیت ایشون داره اگه مثلا خیلی هنری و اهل این چیزا هستند خوششون میاد اونم سفارش تابلو فرش ه چهره خودشونه .....

من برای داییم که خییییییییییییلی دوستش دارم و برام عزیزه و نقاشم هست سفارش دادم حسابی خوشش اومد میگفت بهترین هدیه ست...

من از همین سایت یاد گرفتم
اگه بخوای سفارششو بدی باید بری تو گوگل بزنی تابلو فرش تک میاد سایتشون البته آدرس دقیقشو نمیدونم اما سفارش میدی هرکدومو بخوای براتون هرجا باشین میفرستن

موفق باشی عزیزم
2728
عزیزم به نظر من براش یک سکه بخر . اینطوری می تونه خودش با سلیقه خودش خرید کنه و از طرفی هم میفهمه که قدر زحماتشو دونستی و بهش بگو برای احترام به سلیقه ات اینو برات خریدم .....هر چند زحمات مامانهامون با هیچ چییییییزی قابل جبران نیست ....
منم یکی از پیشنهاداتم تابلو فرش با چهره خودشون بود که لیلا جون گفتند . اگه اهل سفر هم هستند (زیارتی یا سیاحتی - خوبه با 1 تور هماهنگ کنید و با 1تور ایشون رو بفرستید که از همه نظر هم راحت باشن
2740
هانیه جون براش طلا بکیر اما یه چیز شخصی. نه سکه. مثلا انگشتر یا گوشواره.
اگر اهلش باشه می تونی براش یه پکیج کامل زیبائی بگیری از این مراکز آرایشی که مثلا شامل ویتامینه مو و پاکسازی پوست و ماساژ و این چیزا می شه. شب عیدی خیلی می چسبه. مخصوصا ماساژ بعد اینهمه خونه تکونی. اما یادت باشه هرچی میدی درکنارش دست مادر عزیزتو ببوسی بخاطر تمام محبتا و زحمتائی که برات کشیده.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند