2752
2734
عنوان

خانومایی که در مورد اوتیسم اگاهی دارن لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 27 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برات سرچ زدم تشخيص با نوارمغزي و رديابي عملكرد چشمي براي تشخيص تحت مطالعه است و نتايجي داشته https ...

از شمام ممنونم عزیزم

خدای مهربونم هیچ وقت تنهام نذار لطفا
2731
از شمام ممنونم عزیزم

خواهش ميكنم عزيزم

نگران نشيد و هر علامتي كه ميخونيد به بيماري نسبت نديد مراحل رشد و عكس العمل كودكان با هم متفاوت هست و يك سري از كندي ها طبيعيست اگر مورد مشكوكي ديدي حتما از متخصص همين رشته كمك بگير سرچ بزني خر شهر يك انجمن داره

همه سايت ها و ويكى پديا درباره اين ٢٠ مورد خيلى تاكييد كردن لينكش رو گذاشتم  

مطلب تو نت زياد هست و بعضا صحيح ولي نميشه گفت وجود يا عدم وجود اين علائم علت وجود بيماري قطعيست

مرسي عزيزم از لينك 💝😘

ببین عزیزم من یه دوست روانشناس دارم و تا حدی اطلاعات دارم اول اینکه تا قبل ۲،۳ سالگی اوتیسم قابل تشخیص نیست و برای تشخیص اش معمولا طرف رو پیش ۲،۳ تا متخصص میبرن تا مطمئن بشن 

اوتیسم ۳ نوع داره از شدید تا خفیف 

اوتیسم نوع یک شدید هست که این طیف معمولا تا حدی عقب ماندگی ذهنی هم دارن 

اوتیسم نوع دو متوسط هست و اکثرا که اوتیسم دارن از همین نوع هست و با اموزش تا حد زیادی درست میشه هوش این دسته در حد نرمال یا حتی بالاتر هست 

دسته سوم که خفیف هست درواقع هیچ علایم مشخصی ندارن مثلا کسی که اوتیسم اش توی نوجوانی یا حتی جوانی مشخص میشه از این دسته هست که تنها مشکلشون میتونه ارتباط با جمع و گروه باشه و افراد خجالتی یا انزوا طلبی میتونه معرفی بشن اما اصلا مشکل گفتاری یا ارتباط چشمی ندارن و هوش شون هم نرمال یا بالاتر میتونه باشه 

ولی دسته یک و سه احتمالش زیاد نیست 

بالاترین دسته همون نوع دوم هست که از خردسالی مشخص میشه 

باید توجه کنید و ببینید که بچه تون وقتی حرف میزنید بهتون توجه میکنه یا نه؟ یا مثلا اگه به جایی اشاره کردید اشاره تون رو دنبال میکنه یا نه ؟

مشکل گفتاری داره ؟ 

اینا اشکارترین نشانه ها هستن که البته فقط متخصص باید تشخیص بده 

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.                                                                                               
2740

من بچه خواهرم اتیسمه یه جورایی انگار بچه خارجیه که به سختی زبان فارسی رو حرف میزنه . گرامر زبان فارسی یا همون دستور زبان فارسی خیلی براش سخته نمیتونه تو جمله فعل رو با فاعل همخون کنه مثلابه جای بیا لباس تنم کن میگه لباس بپوشه یا لباس میپوشی .وقتی باهاش حرف میزنیم بهمون نگاه نمیکنه ولی متوجه هست چی میگیم برای جواب دادن هم کمی مکث میکنه بعد جواب میده 

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

اوتیسم یک اختلال مربوط به تکوین سیستم عصبی بوده که توسط اختلال در برهم کنش های اجتماعی، ارتباطات کلامی و غیرکلامی و رفتارهای محدود و تکراری شناسایی می شود. والدین معمولاً در دو سال اول زندگی فرزند خود متوجه این علایم غیرطبیعی می شوند.

برای مشاهده فیلم آموزشی تشخیص اوتیسم و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

اوتیسم

سلام عزیزم

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو در این ضمینه خیلی شنیدم , ایشون استاد دانشگاه و مدرس گارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هم هستند.

یه ویدویی هم در ضمینه علایم تشخیص  و سن طلایی درمان اوتیسم دارند که لینکشو براتون میزارم

دو تا کلینیک هم هستند یکی تو گیشا و بعدی هم سعادت آباد

شماره منشی ایشون جهت رزرو وقت 09128398588

اینهم لینک ویدیو خانم دکتر انشالله که مشکل همه حل بشه

https://tamasha.com/v/4kXgD