2733
2734
عنوان

میکروبلدینگ ابرو انجام دادم...

7252 بازدید | 19 پست

سلام کسی درمورد میکرو فیبروز اطلاعی داره؟ 

امشب انجام دادم حالا خیلی نگرانم که مبادا تا چند سال اثرش بمونه... آخه ابروهام مصنوعی شده..

خانوما کسی میدونه بعد از چندساعت نباید آب بخوره؟

خدا جونم♡نگاهتو ازم نگیر♡
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من تا ۴۸ ساعت نرفتم البته هاشور بود 

عالیه ها

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
اولشه خوب میشه نگران نباش تا سه روزم آب نرسه

مرسی از دلداریتون

آخه من ابروهام بد نبود پر و پهن بود فقط یکی از دنباله هاش خالی داشت

حالا حس میکنم ظرافتشون از دست دادن و مثل این خانومایی ابرو تتویی شدم

خوب میشه ینی؟

میشه عکس بدید لطفا

برو تو اینستا پیج microblading.sevin عکس ایروهای من و بقیه کاراشون هست. خداییش محشره کارشون. من امریکا زندگی میکنم تابستون اومدم ایران انجام دادم الان که برگشتم تو امریکا همه از ابروهام تعریف میکنن. کارش فوق العاده شیک و طبیعیه

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍
مرسی از دلداریتون آخه من ابروهام بد نبود پر و پهن بود فقط یکی از دنباله هاش خالی داشت حالا حس میکن ...

آره منم مثل شما بودم روز اول داشتم تحقیق میکردم ببینم چه طوری میشه پاکش کرد اینقدر پهن ومشکی بود فکر میکردم کل صورتم ابرو شده ولی وقتی شستم خیلی خوب شد راضیم

آره منم مثل شما بودم روز اول داشتم تحقیق میکردم ببینم چه طوری میشه پاکش کرد اینقدر پهن ومشکی بود فکر ...

رفته رفته کم رنگ تر میشه؟ ابروتون نریخت؟

رفته رفته کم رنگ تر میشه؟ ابروتون نریخت؟

آره وقتی بشوری از این رو به اون رو میشه من یه جاهایش ریخت که تو ترمیم انشالله درست میشه

آرایشگر من می‌گفت این۴۰درصد کاره ۶۰درصد بقیش بعداز ترمیم هست 

آره وقتی بشوری از این رو به اون رو میشه من یه جاهایش ریخت که تو ترمیم انشالله درست میشه آرایشگر من ...

منظورم موهای ابروی خودتونه؟ آسیبی ندیدن؟

مرسی جواب دادین

2706