2752
2734

سلام دوستان .لطفا کمکم کنین.ماه بعد مرخصی 6ماهه زایمانم تموم میشه( البته 1سوال دیگه میگن ک قانون 9ماهه شدن مرخصی اومد کسی میدونه از کی اجرایی میشه؟؟؟ )واما ادامه سوال اولم کسی هست ک بعد مرخصی 6ماهه هنوز حقوقی از تامین اجتماعی نگرفته باشه؟؟؟کجابرم پیگیری کنم ک واریز کنم برام هی امروز و فردا میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من بارداری اول نمیدونستم میشه شکایت کرد به همین دلیل فقط یکسری مدارک (دقیقا یادم نیست) و شماره حساب بانک رفاهم رو بردم تامین اجتماعی و بعد از سرکار رفتنم حدود 20 روز بعدش پول واریز شد.

ولی برای دومی شکایت کردم تا نه ماه استفاده کنم و برای شکایت کل مدارک شناسایی، اصل و کپی و نامه پزشک و یک قرارداد همکاری (فکر کنم) بردم، البته باید یه مارت بانکی و موبایلتون همراتون باشه، چون مراحل مختلف که پول میخواد و باید کارت بکشید و ثبت نام میشید که اس ام اس اش میاد که باید براشون بخونید و ....

همین یکبار برید بقیه کارا غیر حضوریه.