2733
2734
سلام به همگی...دخترم خیلی دلدرد داره...دو ما ه و نیمشه تقریبا...من تا یادمه دلدرد داشت...دکترش هم همیشه میگه طبیعیه...ولی واقعا درد میکشه...از شدت گریه گاهی لباش میلرزه...قبلنا شکمش روزی چند بار کار میکرد...الان دو هفته ایی میشه تقریبا یه روز در میون شده و جند ساعت قبل از اینکه پی پی کنه شروع میکنه به گریه کردن تا پی پی کنه...یکم اروم میشه...تصمیم گرفتم یه متخصصگوارش ببرمش...اگه تو شرق باشه بهتره اگه نه اصلا مهم نیست..کارش خوب باشه...مامامنا اگه تجربه ایی دارید بگید لطفا...در ضمن من چرب کردن مقعد با روغن زیتون و دادن ترنجبین و دوچرخه زدن پاهاشم رو هم امتحان کردم...گاهی که داره زور میزنه بلندش میکنم زانوهاشو خم میکنم تو سینه اش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دکتر ایمان زاده فوق تخصص گوارش اطفاله.دو تا مطب داره یکی خزانه جنوب شهر و یکی باغ فردوس نرسیده به تجریش(یکی روزهای زوج و دیگری فرد). به نظر من با اینکه مسیرش دوره ولی حتما دخترت رو یکبار ببر پیشش.واقعا دکتر خوبیه. من هر بار می رم مثلا نفر هشتادم سر پایی ها می شم.باید بری وقت بگیری.ولی اگر بین مریض هم بری قبول می کنه.شماره 02155056691 و 02122704316
مشکل برادر زادم هیرشپرونگ بود یعنی قسمتی از روده فاقد عصب هست و به خاطر همین دچار یبوست شد که دکتر اختر خاوری با وجود عکس رنگی هم تشخیص نداد حتی من تاکید کردم و گفتم دکتر هیرشپرونگ نیست و او گفت نه ولی دکتر اشجعی فوق تخصص جراحی کودکان تشخیص داد و عملش کرد و خوب شد همین دو هفته پیش
2706