موضوع بحث

ورم شدید پا بعد از عمل سزارین تو رو خدا زود جواب بدین ..... خیلی وحشتناکه

20:05 17
موضوع بحث: ورم شدید پا بعد از عمل سزارین تو رو خدا زود جواب بدین ..... خیلی وحشتناکه
سلام من روز دوشنبه سزارین کردم از اونروز تا حالا قوزک پاهام خیلی ورم کرده خیلی شدید... نمی دونم چیکار کنم .....خیلی وحشتناکه
عزیزم اشکالی نداره من تا 2هفته یا بیشتر اینجوری بودم.کاری که کردم این بود که هر جا مینشستم یا حتی موقع خواب یه بالش زیر باهام میگذاشتم..این به کاهش ورمشون کمک کرد اما نگران نباش اگه تا 10-15 روز خوب نشد با این کاری که من میگم بعد برو دکتر...........
مگه دکترت نگفته بهت؟ طبیعیه. خیلییییی ورم می کنه. منم همینطور بودم. بعدش کم و کمتر میشه تا از بین میره. کممی صبر داشته باش
الیکا جان درباره سوالت نمی دونم ولی تایپکهای قبلیت رو دیده بودم گفته بودی دهانه رحمت باریک شده میخواستم ببینم هفته چند زایمان داشتی نی نی ات خوبه منم تهدید به زایمان زودرس هستم امپول ریه رو هم زدی کی زدی ممنون میشم جوابمو بدی
مشکلی نیست خانومی نترس من خودم تا یک ماه ورم وحشتناک داشتم سعی کن زیاد راه بری سریعتر ورمت میخوابه
عزیزم اول از همه قدم نو رسیده مبارک.در مورد ورم اصلا نگران نباش منم همینطور بودم پاهام وحشتناک ورم داشت ولی بعدا به مرور میره
عزیزم منم پاهام خیلی ورم داشت دکی بهم گفت اگر فشارت بالا نباشه موردی نداره-هر از گاهی فشارت رو اندازه بگیر که خبالت راحت باشه
مهم نیست . منم اینطور بودم . فقط فشارت را مرتب کنترل کن که یهو بالا نره . تا وقتی که بالا نرفته مشکلی نیست . به خاطر داروی بیهوشی و تغییر ناگهانی سطح مایعات بدنه .
eeeeeee,che jaleb ,man fek mikardam man faghat injuriam,taze aslanam negaran nashodam,fek kardam chun ziad mishestam va paham hamash avizun bud injuri shodam!!!!!!!!!!:)taze enghadr varam dashtam ke vaghti rah miraftam sedaye abo tu paham mishnidaam:d
سلام عزیزم قدم نی نی ات مبارک باشه . منم همینطور بودم هم پاهام ورم کرده بود هم دستام . با دکترم مشورت کردم گفت طبیعیه . گفت از عوارض سزازین هست . نگران نباش انشااله بهتر میشی
الیکا جان نگران نباش طبیعیه وقتی میخوابی زیر پاهات بالش بذار برای من بعداز یه هفته تا ده روز طول کشیدتا خوب شد
& نوشین (مامان بردیا)&
منم پاهام تا یک هفته ورم داشت حتی از ورم بارداریم بیشتر بود . ولی به مرور خوب شد . اگه خیلی شدیده حتما دکتر برو . راستی روزای اول بچه داری هستی خدا قوت عزیزم .
عزیزم من تو هفته 36 زایمان کردم به علت پارگی کیسه آب . آمپول ریه هم نزدم . بچمم تو دستگاه نرفت فقط وزنش خیلی پایینه . اون 2 کیلو .
منم ورم بعد از زایمانم بیشتر از قبل از زایمانم بود. علاوه بر پاها شکمم هم ورم داشت. یه مدت طول می کشه تا ورمش بخوابه. البته من بعدش هم ناراحتی مفصلی گرفتم که دکتر ارتوپد رفتم و ضد التهاب استروئیدی استفاده کردم تا خوب شد. همش از عوارض بارداریه. دکتر گفت بعضی ها اینجوری هستند و بعد از بارداری سطح التهاب توی بدنشون می ره بالا.
منم همینطور شدم رفتم دکتر قرص مدر (ادرار آور ) بهم داد 2 روزه خوب شدم نگران نباش منم هفته 34 زایمان کردم نی نی 2200 بود وزنش الان که 5/2 ماهشه 5500 کیلو شده فقط باید بهش برسی زودی تپلی و خوردنی میشه ایشالا
عزیرم منم همینطور بوذم تازه من ورم بعد از زایمانم بیشتر از ورم قبلش بود. دکترم گفت اشکال نداره طبیعیه بعد ار مدتی می خوابه. همینطور هم شد اما تقریبا تا یک ماه طول کشید تا ورمم خوابید نگران نباش عزیزم
فقط راه باید بری
ارسال پاسخ و نظر شما