2737
2734

من برای لمینت دندون هام رفتم جایی که دوستم می رفت واقعا دندون های اون خیلی قشنگ شده بود و خوشم اومد بعد دوستم انقدر حساس که کلی تحقیق کرده بود منم دیدم وقت یانقدر قشنگ شده اسم دکترش پرسیدم و رفتم . دکتر ندا هادی واقعا تو سمت شریعتی حرف نداره و من که ندیدم کسی ازش ناراضی باشه

من برای لمینت دندون هام رفتم جایی که دوستم می رفت واقعا دندون های اون خیلی قشنگ شده بود و خوشم اومد ...

منم میخوام دندونامو سفید کنم دکتره کارش خوبه؟لمینت کردی درد نداشت؟... من از بچگی از دندون پزشکی میترسم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام دندونامو سفید کنم دکتره کارش خوبه؟لمینت کردی درد نداشت؟... من از بچگی از دندون پزشکی میتر ...

نه عزیزم دکتر هادی خیلی کار بلده و اصلا درد نداشتم . به نظر من نترس بعضی ها که کارشون بلدنیستن شاید درد بگیره ولی من که نداشتم 

2728
نه عزیزم دکتر هادی خیلی کار بلده و اصلا درد نداشتم . به نظر من نترس بعضی ها که کارشون بلدنیستن شاید ...

خیلی خوبه پس آدرس دقیق یا شماره ای داری بدی یا اصلا سایت داره برم تو سایتش کاراشو ببینم؟

خیلی خوبه پس آدرس دقیق یا شماره ای داری بدی یا اصلا سایت داره برم تو سایتش کاراشو ببینم؟

عزیزم دکتر هادی سایت داره تونت بزنی می تونی اردسشو پیدا کنی من اینجوری نمی تونم بهت آدرس بدم تصویری بلدم ولی شماره شو حفظم اینم شماره شه 22869840

خانومی سمت شریعتی که نمیشناسم ولی خانم دکتر الهام صالحپور کترش خیلی خوبه مطبش میدان ولیعصر هستش . من نمونه کارش رو از نزدیک دیدیم واقعا حرف نداره . شماره مطبش رو میدم خودت زنگ بزن اطلاعات بگیر . 88963382

2740
عزیزم کلینیک دردیس تو سعادت آباد من می رم خیلی خوبه به نظرم سایتشو ببین ما خونوادگی همه می ریم اونجا

دوستان من چند روزه تحقیق میکنم همه دکتر ندا هادی رو بهم پیشنهاد میدن
بیمارانشون خیلی راضین ظاهرا، من اینستاش دیدم احتمال خیلی زیاد برم پیش ایشون این اینستاش dr.nedahadi@

من برای لمینت دندون هام رفتم جایی که دوستم می رفت واقعا دندون های اون خیلی قشنگ شده بود و خوشم اومد ...

اره عزیزم دقیقا همینطوره چون دکتر هادی با دقت و باتجربه هستند و سالهاست در این زمینه فعالیت دارند من که از کارای که برام انجام دادن راضیم خصوصا لمینت دندونام

من خودم کارای زیبایی دندونمو رفتم پیش دکتر لیلا صدقی شهرک غرب. به نظرم دکتر خوب پیدا کن جاش برات مهم نباشه چون دندون یه چیزیه که اگه خراب کنن دیگه جبران نمیشه. من از دکتر صدقی خیلی راضی بودم الانم میرم پیشش واسه ترمیم و اینا
شماره تماسش اینه 02188696774

2706