2737
2739
عنوان

کسی هس که تازگیا iui مثبت شده باشه؟

160 بازدید | 18 پست

من دو بار ایو ای کردم‌منفی شده

یکی از دوستام‌میگفت چون تحریمم اون داروی اصلی نمیاد و بخاطر همون ای یو ای یا ای وی افها نمیگیره

کسایی هستند که این چند ماهه اخیر ای یو ای شوم مثبت باشه

کسی از تبریز کبری حمدی رو میشناسه

خدایا شکرت..کمکم‌کن

من دو هفته پیش برای اولین بار ای یو ای شدم.متاسفانه انروز لک قهوه دیدم و تا الانم داره میاد لک...دارم پریود میشم..خیلیییی ناراحتم داغونم

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دو بار منفی شده میدونم چی میگی

چه داروهایی استفاده کردی..من لتروزول و 6تا سینال اف و دوتا اچ ام جی...هرشبم شیاف و استرادیول استفاده کردم از بعد از ای یو ای....شوهرم هیچ مشکلی نداره ازمایشایشش عالی بود من خودم تنبلی دارم ولی با دارو فولی های خوب داشتم هرماه.بعد با تخمک گزاری هم انحام میشد ولی نمیدونم جرا نمیگیره وباردار نمیشم

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
برای درمان نازاییه؟ هیچ شناختی ندارم از اینی که گفتید میشه برام توضیح بدید؟

ای یو ای

اول من سوم پریودم رفتم دکتر چون من شدیر تنبلی دارم دکترم برام لتروزل و سینال اف داد امپول دور ناف

اونا رو زدم

بعدش رفتم سونو که گفت فولی هات بالغ شدند بیا ۱۴ پریودت ای یو ای کنم

روز ای یو ای 

اول اسپرم شوهرمو دادیم 

که اونجا یه اتاق دادن و نمونه رو گرفتیم

تو روزهاش ازمایشگاهی شست شو تحرک اسپرم رو بالا میبرن

بهمون گفتند سه ساعت بعد بیلین

من رفتم با یه شلیک اسپرمو وارد رحمم و نزدیکترین نقطه به رحمم فرستادن

خدایا شکرت..کمکم‌کن
2738
چه داروهایی استفاده کردی..من لتروزول و 6تا سینال اف و دوتا اچ ام جی...هرشبم شیاف و استرادیول استفاده ...

منم روزی سه تا لتروزل و ۶ تا سینا ل اف داد که زدم فولیم ۱۷.۵ و دو تا ۱۵ داشتم باز دو تا سینال داد یعنی جمعا ۸ تا سینال اف شد بعد سه روز بعدش ای یو ای شدم

خدایا شکرت..کمکم‌کن
2706