2703
2553
عنوان

علایم بارداری قبل از پریود!

181474 بازدید | 12 پست
سلام مامانا
من الان روز بیست و پنج پری هستم می خواستم بدونم همه شما قبل از اینکه زمان پری برسه و متوجه بشین که باردارین علامته درد سینه رو داشتین؟ یا شده کسی علامت خاصی مخصوصا این مورد رو نداشته و باردارهم بوده باشه! چون من هیچ دردی ندارم و هر جام تو سایت دیدم کسی مامان شده نوشته قبل پری سینش درد می کرده! یعنی امیدی هست؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.
سلام به همه دوستان خوبم
میخواستم یکی منو راهنمایی کنه من بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کردم البته چیزی داخل نریخت بیشتر بخاطر ترس از اب اولیه بود چون نزدیک تخمک گذاریم نزدیکی داشتم نه روز پس از مصرف قرص و نزدیکی پریود نشدم رفتم ازمایش بتا دادم ولی منفی بود یعنی من باردار هستم
سلام به همه دوستان خوبم
میخواستم یکی منو راهنمایی کنه من بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کردم البته چیزی داخل نریخت بیشتر بخاطر ترس از اب اولیه بود چون نزدیک تخمک گذاریم نزدیکی داشتم نه روز پس از مصرف قرص و نزدیکی پریود نشدم رفتم ازمایش بتا دادم ولی منفی بود یعنی من باردار هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستان خوبم
2456
سلام به همه دوستان خوبم
من ماه پیش از آمپول آی وی اف سی استفاده کردم البته روز 14و16 به همراه کلومیفن روز 23بی بی چک مثبت شد امروز روز26 هستم آیا ممکنه به خاطر امپول مثبت شده باشه؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟ تورو خدا کسی نست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
2714
من سینه درد شدید داشتم
وقت نزدیکی درد داشتم
دمای بدنم زیاد شده بوددددددددد و گور گرفته بودم یه سره

وقت لالنه گزینی هم هیچ علایمی نداشتم
زندگی کن و لبخند بزن به خاطر انهایی که با لبخندت زندگی می کنند...