2733
2734
بچه دار شدن..پول جمع کردن..مهاجرت
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این را فقط مااینجا میگم چون جرات ندارم بگم هیچ قبلا کار می کردم درس می خواندم اما بچه امد بعدشم شوهرم خواست تخصص بگیره و فقط شانه برای رسیدن دیگران به اهدافشون بودم به هر دری می زنم نمیشه
اخ خدایا اسفالت کردن خوبه اما حواست هست روی دهن منی
2731
2740
من میخوام دخترمو بزرگ کنم! واقعا برای آینده هیچ نقشه و برنامه خاصی ندارم! رو هیچی نمی تونم حساب کنم
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
من و همسرم به هم قول دادیم پا به پای هم پیشرفت کنیم....من دبیرم و میخواستم بهمن ارشد امتحان بدم که متاسفانه فعلا طبق سونو با تاریخ زایمانم بدجور تداخل داره....همسرم هم طراح تو یه شرکت نفتیه که داره ارشد برق میخونه.تازه قبول شده. از لحاظ مالی خدا رو شکر مشکلی نیست که بخواد فکرمون درگیر بشه....
من دوتا نی نی میخوام که اولیش بهمن میاد...........
درس هم تا جایی که بشه ادامه میدیم....شغل هم تا جایی که امکانش باشه پیشرفت میکنیم...اگه کم نیاریم نیمه راه.......
امیدوارم همه ما به آرزوهامون برسیم.........
نور
2706