2733
2734
عنوان

رنگ موی خوب می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 122705 بازدید | 28 پست
سلام بچه ها ... من خودم موهام رو پیش ارایشگاه مش کرده بودم که یه ده سانتی ریشه مشکی دراومده بود رفتم رنگ 000 نوول خریدم با اکسیدان 12% قاطی کردم و نیم ساعت گذاشتم روی موهام که نارنجی شد دوباره فردا هم همین کار رو کردم که در واقع موهام به پایه 6 رسید بعد که موهام رو ابکشی کردم رنگ موی پرستیژ داشتم 6/25 بلوند دودی تیره با واریاسیون سبز یه بند انگشت واریاسیون دودی نصف بند انگشت و همون 000 نوول یه بند انگشت و اکسیدان 6% و اب قاطی کردم 10 دقیقه به سرم گذاشتم که الان یه قهوه ای خوشرنگ شده ....این کار روی موهای من خیلی خوب جواب داده در مورد شما نمیدونم امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم....
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگ موی جنیوس هم خوبه من خودم توی خونه فندقی گذاشتم رفته بودم آرایشگاه خود آرایشگره کلی از رنگ من تعریف کرد البته همه جا ندارن میدئنم 2 تا نمایندگی تو جمهوری چهار راه امیر اکرم داره شماره 4.05 واسه موهای من خیلی خوشرنگ شد غیر از این هم اورال استفاده میکنم اونم خوبه. رنگ موی voilaهم شنیدم خوبه
2731
می رسی از نظرات خوبتون
من تصمیم گرفتم اورآل بگیرم ولی نمیدونم هنوز چه رنگی بگیرم که خوشرنگ بشه نمی خوام زیاد تیره شه ولی در عین حال زیاد روشنم نشه و خلاصه یه رنگ شیک دراد دیگه
خانوما رنه بلانش رنگای خوبی داره براقه همه رنگاش
خواهرمم لورال میزنه عالییییییییییییییییییییییییههههههههههههههه
تیما جون اسکرین حرف نداره اینقدر طبیعی میشه که نگو
من همیشه اسکرین میزدم این دفه پیدا نکردم رنه بلانش زدم
2738
منم میخوام خودم اورال بزنم بچه ها راهنماییم کنین لطفا اول ساقه موهامو بذارم چند دقیقه که موند ریشه رو بذارم؟موهام رنگ موهای طبیعیه و رنگ نداره رنگشم قهوه ای مشکیه اگه 7 اورال بذارم چی در میاد ممنون
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=140761&PageNumber=1

این تاپیک مربوط به غذا و دسر و خوشمزه هاست سر بزنید لطفا

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=140761&PageNumber=6

اینجا هم یک سری وسایل آشپزی گذاشتم

به نظر من رنگ موی مارال عالیه انواع روغن ها رو داره آبرسانی به مو رو انجام میده و باعث نرم شدن و ترمیم مو میشه من انواع رنگ مو رو استفاده کردم اما مارال ی چیز دیگه ست