2737
2739
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی
من صاررررررررررررررررم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوستم من دکترم دولتشاهی هستش زایمانم سزارین بود

دکتر کرم نیا شنیدم برای طبیعی کارشون خوبه
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2740
گندم جان اون که دگه رفته دگه کی خوبه تو صارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طبیعی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رها جان دکتر کرم نیا مرده یا زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی
من اگر 10تا دیگه بخام بزااااااااااااااام فقططططططططططططططططططططط میرم صارم
خانوم هستش
من لاک دشتم با ارایش کامل اصلا بهم گیز ندادن فقط یه بهیار مهربون استن اورد از دست و پاهام هر کذئم یکیو پاک کرد گفتن اشکال نداره مامانه خوشگل ه!
در صورتی که یکی از دوستام تو بیارستان خصوصی دیگه که پولشم بیشتر شده بود سرش دادو بیداد کرده بودن و مجبورش کرده بودن صورتشو شوره
2706