2733
2739
عنوان

تورنتو

11442 بازدید | 94 پست
سلام دوستهای خوبم این تاپیک رو برای اونهائی که ساکن تورنتو هستند یا تصمیم دارن بیان باز کردم تا راحتر بتونیم در مورد شهری که هستیم صحبت کنیم و در مورد مسائل مختلف مثل مسکن مراکز خرید جاهای تفریحی حراجها و... تجربیاتمون رو بگیم
سلام
امیدوارم که همیشه خوش باشید
خواهرم من هم تورتنو زندگی میکنه
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بچه این ادرس وان میلز مال هستش که تو شهر وان شمال تورنتو هست . بستگی داره کجا زندگی میکنین اگه طرفای شمال هستین حتن این مال رو سر بزنین outlet های خوبی داره از برندهای معروف هم مغازه داره خلاصه تو زمان حراجی های بزرگ .. و غیر ازون همیشه دیل مناسب و با کیفیت پید امیکنین .

1 Bass Pro Mills Drive, Vaughan, ON L4K 5W4
(905) 879-1777 ‎ سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ
من داوون تاون خبر ندارم ..به محل زندگی من دوره غیر از ایتون سنتر که قبلنا نزدیک مدرسم بود جای خاص دیگه ای رو نمیشناسم . من بیشتر دورو بر محله زندگی خودم میپلکم همه جا رو تقریبن خوب میشناسم .. دوستان اگه جایی مد نظرشون هست با ذکر محله بگن تا بگردیم پیدا کنیم .. منتظر نظر بقیه هم هستیم .
وای نگین جون خیلی خوشحال شدم اینجا دیدمت دلم خیلی برات تنگ شده بود خانوم هنرمند.حتما الان حسابی مشغول کارهای عیدی.ممنون بابت عکسها و مطالب مفیدت.
شهرزاد جون خوش اومدی دوست خوبم. بردیا رو ببوس
من هم با نگین جون موافقم وان میلز مال خیلی برای خرید خوبه.جنسهای خوب و مارکدار با قیمت مناسب میشه اونجا پیدا کرد مخصوصا زمانی که حراج می خوره.
راستی در مورد مراسم چهارشنبه سوری و بازار نوروزی هم نظر بدید شما کجا میرید؟
2706