موضوع بحث

بهترین زمان مصرف قرص پرینانتال و (فولیک اسید و آهن ) در طول شبانه روز ...؟؟؟

1394/01/27 11:09 18
موضوع بحث: بهترین زمان مصرف قرص پرینانتال و (فولیک اسید و آهن ) در طول شبانه روز ...؟؟؟
سلام من 19 هفته هستم و دیروز دکتر به من قرص پرینانتال و 1 نوع قرص ( مخلوطی از آهن و اسید فولیک ) دادند و گفتن روزی 1 دانه از هر کدام بخورم .
من فراموش کردم بپرسم دقیقا کی ...
دیشب هر دو را موقع خواب خوردم آیا به نظر شما خوبه .....؟
بعد از ناهار بهترین موقعه
فولیک اسید بعد از صبحانه
آهن بعد از شام
پرینانتال فرقی نمیکنه بهتره همراه با غذا خورده بشه.
بهتره با غذا مصرف بشن به شرط اینکه توی غذا از کلسیم استفاده نکرده باشی.
عشق من! همه ی لحظه های باتو بودن را شاکرم...
من بخاطر حالت تهوع صبحانه نمیخورم شاغل هم هستم برا همین فقط ناهار به بعئد میتونم چیزی بخورم
پس بهتره بعد از ناهارم بخورم بله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ضمنا آهن و اسید فولیکم هر دو در 1 قرص هستن
پس شما توصیه میکنید هم پرمینتال و هم آهن و فولیک اسد را بعد از ناهار با هم بخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟
پریناتال باید با غذا خورده بشه . مکمل آهن و اسید فولیک هم قبل از ناهار بهتره
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

روی بسته پریناتال هم نوشته که همراه غذا میل شود
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

دکتر من گفت آهن غروب- پرینانتال شب

آهن و با شیر و ماست (کلسیم) همزمان نخور
اهن و پریناتال رو با هم نخوری بهتره چون فلزات واسه جذب شدن با هم رقابت میکنن. اهن با شکم خالی بهتر جذب میشه ولی ممکنه باعث تهوع و مشکلات گوارشی بشه. دکتر من گفت چون پریناتال میخورم دیگه اسید فولیک نخورم. من خودم پریناتال رو با غذا میخورم اهن رو یکی دو ساعت بعد. نمیدونم چقدر درسته! میگن اهن رو اخر شب رو هم بخوری خیلی خوبه ولی من اخر شبا شیر میخورم.
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
مرسی عزیزان
عزیزم دکی به من گفت پرینیتال شب همراه شام آهن قبل ازخواب چون بهتر جذب میشه زمانی که معده خالی باشه
من تازه عضو شدم .... دوست دارم اینجا دوستان خوبی پیدا کنم و از مطالب سایت استفاده کنم
بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری !
10 ماهه که ازدواج کردم و انشاءاله اگر خدا بخواد یکی دو ماه دیگه میخوایم اقدام کنیم برای نی نی ... این تفاهم من و شوشو هست ... یکماهی میشه دارم اسید فولیک مصرف می کنم میخوام بدونم کار خاص دیگه ای هست که باید انجام بدم ؟
بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری !
سلام دوستان عزیزم کی میدونه بهترین زمان مصرف اسیدفولیک چه زمانی ازشبانه روز است؟
ترانه جون خوش اومدی اول از همه باید بری آزمایش های قبل از بارداری رو بدی تا ببینی کم خونی یا قند یا تیروئید نداشته باشی خدای نکرده تحت نظر دکتر اقدام کتی خیلی بهتره. چون زمان تخمک گذاری رو مشخص میکنه برات
همسر مهربونم عشق زندگیم سراپای مرا دل آفریدند که مفتون سراپای توباشم
racoon جون سایت پزشک آنلاین نوشته: دکتر میترا مولائی نژاد : کاربر گرامی بهترین زمان مصرف اسید فولیک با معده خالی است. بنابراین در ساعات میانی روز از انها استفاده کنید.
همسر مهربونم عشق زندگیم سراپای مرا دل آفریدند که مفتون سراپای توباشم
سلام دوستان یه سوال فوری مولتی ویتامین پرینتال حاوی فولیک اسید هست؟
خدایا خودت کمکم کن نی نیم رو سپردمت به خودت Lilypie First Birthday tickers
ارسال پاسخ و نظر شما