2733
2734

کلا ی وسیله ب من معرفی کنید  بشه توش کیک و پیتزا و مرغ و ماهی درست کرد در حد یکی دو تومن هم میتونم هزینه کنم  

ممنونم دوستای خوبم من تا حالابا این وسیله ها کار نکردم اطلاعی ندارم 

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من توستر مامانم بهم داده توش کیک پختم عالیه...مایکرووییو هم دارم جز گرم کردن ازش استفاده ای نمیکنم.توستر اشعه نداره ولی اونا اشعه دارن

کاربرسال 95 هستم قطعم کردن کاربری قبلیم khبود..برا زودتر مامان شدنم صلوات بفرستین..ممنونم
2740
بله داره ولی چیزی بگیر که چند کاره باشه  مثلا من غذاهامو با حالت فر درست میکنم

اهان یعنی ی وسیله بگیرم ک هم با اشعه کار کنه هم بدون اشعه . میشه بیشتر توضیح بدی دوستم

خدایا شکرت
آخه دوستمون پرسید ماکرو

گفتم ک اطلاعی ندارم اگ ی وسیله دیگه و بهتر میشناسید بهم معرفی کنید نمیخام از بی اطلاعی ی وسیله بگیرم ک بدردم نخوره و مجبور ب دوباره خرید بشم تو این گرونی 

خدایا شکرت
اهان یعنی ی وسیله بگیرم ک هم با اشعه کار کنه هم بدون اشعه . میشه بیشتر توضیح بدی دوستم

ببین چیزی که من دارم ماکروفره یعنی هم ماکروویو هم فر

میگم که همه چی میپزم پیتزا کیک ته چین کوکو سرخ کردنی همه چی 

مدلش هم Sami 14

سولاردوم هم همینجوریه

آون توستر چ مارکی بگیرم قیمتشم کمتره انگار 

من مارکشو ننیدونم عزیزم الانن اونجا نیستم ک نگا کنم ..میتونی توو دی جی کالا بزنی اونجا نظر کاربرا هم هست

کاربرسال 95 هستم قطعم کردن کاربری قبلیم khبود..برا زودتر مامان شدنم صلوات بفرستین..ممنونم
2706