2726
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396550 بازدید | 46604 پست
نایا جان ایملتو چک کن

میگم کسی میدونه گزارش مطب گردی از غلامرضا احمدی اینجا هستش یا نه ؟ اگه هست مال کی بوده و تو چه صفحه ایی هستو میدونه؟
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جان ایرادات بینیت
نوک بینیت + قوز بینیت + پره هاته. و از اون بینی هاست که حتما باید عمل شه و عملش ازنون شب واجبتره. البته شاید به این شدتی هم که میگم به خاطر نوع عکس گرفتنتم باشه. چقدر گذاشتی واسه عملت کنار؟
مرجع تقلید عمل بینی میگه : قبل از هر کاری برای عمل بینیتون پست صفحه 1789 نقل شده از موسیلینیو بخونید که خیلی کارسازه
2728
مریم جان باید نمونه کار ببینی و خودت ببینی کدوم دکتر کارش بیشتر به دلت میشینه.
اینجا بچه ها نظرات شخصی و سلیقه ای خودشونو میدن
مهم خودتی و سلیقه ی خودت
بینی شما از اون دسته از بینی هاست که اگه با دکتر خوب عمل شه عالی میشه
مریم منم اول یحیوی رو کلا خط زدم ولی یواش یواش دوباره دارم به همون یحیوی امیدوار میشم. ولی ضررش این بود که اون موقع با 5 میتونستم باهاش عمل کنمولی الان حرف از 7 تومنه. البته من حالا حالاها فکر نمیکنم بتونم با دکتری اکی بشم. ولی فعلا اعتمادم به علامه بیشتره . به نادریان هم باید سر بزنم ولی کارای یحیوی رو تا حالا بهتر از بقیه دیدم. البته این سلیقه منه. دارم سعی میکنم شاید بتونم از انا بهتر هم پیدا کنم

بینی شما میتونی تو پیدا کردن دکترات تحقیقاتتو در خصوص تبحر دکتر تو بینی استخونی هم پرس و جو کنی. اما نوک بینی هارو یحیوی خوب جمع میکنه اما تو پره ها ظاهرا زیاد قوی نیست.. فرهنگ هم فکر کنم متناسب با هزینت باشه اما زیاد نمیشناسمش اگه اشتباه نکنم تو بینی های استخونی خوبه.نارضایتی ازش کم شنیدم گرچه تعداد عمل دکترها هم خیلی مهمه.از بقیه بچه ها هم آمار بقیه دکترارو مفصل تر بگیر. دید زیبایی شناسیه یحیوی باز از همشون به نظرم بیشتر باشه.
البته من هنوز عجله ای ندارم چون در عرض سه سال گذشته دو تا عمل داشتم که اخریش یک سال ازش میگذره نگرانم که استفاده زیاد از بیهوشیم خودش عوارض داشته باشه ترجیح میدم یه چند ماه دییگم صبر کنم و با حوصله دکتر مناسبو انتخاب کنم
ایتکین جان به نظرت میشه به حرف دکتر که در مورد بینیت نظر میده اعتماد کرد مثلا اگه برم پیش یحیوی یا هر کس دیگه اگه بگه اره من میتونم اینو واست عالی در بیارم میشه حرفشو قبول کرد
2706