2737
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3396955 بازدید | 46604 پست
دلیل اولم این بود ک کار ازش زیاد دیده بودم خواهرمو 5 یا 6 تا از دوستاش

دوم اینکه بیشتر نیمه فانتزی عمل میکنه ینی ی کم بینی رو قوس میده و سرشو ی کم میبره بالا

سوم و مهمتر از همه اینکه متخصص گوش و حلق و بینیه و دوس نداشتم بعد از عمل مشکل تنفس داشته باشم

چهارم اینه ک بعد از عمل هزینه ای دریافت نمیکنه کلا بعد از عمل 20 تومن دادم ک کرم رژودرم بخرم واسه اینکه روی جای بخیم بزنم

پنجم دکتریه ک خیلی رکه خیلی اصلا اهل این نیست دلخوشی الکی به کسی بده روزی ک مشاوره میشی میگه بهت چقدر بعد از عمل عوض میشی

و آخرین مورد اینکه نمونه تو مطبش زیاد دیدم علاوه بر نمونه هایی ک دیده بودم

اینا دلایلم بود شاید اگر کسی طبیعی دوس داشته باشه خوشش نیاد. و اینکه پسرا رو بیشتر طبیعی عمل میکنه
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
مرسی عزیزم،می شه شماره مطبشو برام بذاری؟ممنون
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره گلم شماره مطبش 88882606

مطبش ونک بالاتر از جهان کودک کوچه نگار جنب پارک خشایار برج افرا طبقه 6
روزای زوج ساعت 4 تا 7 بیمار ویزیت میکنه اگر خواستی بیای بهم بگو اونجا ببینمت منم روزا زوج میام همه اونجا عکس قبل عملم دارن بعدشونم ببین مقایسه کن

اگر سوالی داشتید بذارید من الان کلاس دارم برگشتم جواب میدم
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
آریایی
عکس انجل کجاست میشه دید؟
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...
2731
باشه حیف شد
angel عزیزم اومدی لطفا عکستو بزار البته اگر دوست داری
مرسی
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...
سلام به همه
چطورید همگی؟ بچه ها من مماخم ۲ ماهه شده ولی هنور بغضی جاهاش درد میکنه وقتی دست میزنم.
یه سوال دیگه. بعضی وقت ها فکر میکنم بینیم خیلی ورم میکنه مخصوصا یه ظرفش. بعنی میشه بعد از ۲ ماه هنوز انقدر ورم کنه؟
بینی من کم کار بود . 18 اسفند با دکتر یحیوی عمل کردم
Baharnaz
سلام عزیزم
من خودم عمل نکردم ولی در مورد ورم اصلا نگران نباش تمام کسایی که عمل کردن می گن تا یک سال ورم هست؟
همکار من حدودا 8 ماه عمل کرده ولی هنوز یک طرف بینیش ورم داره
2738
Baharnaz
عزیزم دکتر یحیوی سایت داره ؟
بچه ها من الان حاضر شدم برم مطب جوادی پروانه ... منشیش زنگ زد گفت دکتر تو اطاق عمل گیر گرده :))

یه چیز دیگم شنیدم راجب بهش ، اینکه جراح عمومی یه فقد :(((((

واااااااای خیلیییی میترسم ...

فرصتم واسه فک کردن زیاد شد .... چیکار کنم پیش کی برم ؟:((((
مرسی Baharnaz
من دارم میرم
خداحافظ تا فردا
سلام

بهاناز درد نشون دهنده ورمه!

من یه کار از دکتر جوادی دیدم مال سال 83 ! اگه این همون دکتر باشه!!! خودش خیلی راضی بود ولی به نظر من اصلا خوب نبود!!!

فاصله نوک بینی و صورتش خیلـــــــــی زیاد بود! بعد هم تیغه بینی اش از یکی از نیم رخ ها موج داشت
2706