2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3398844 بازدید | 46604 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سیلاممممممممممممممممم

بچه ها الان عطیه زیر عمله .......... برات دعا میکنیم عمل خوبی داشته باشی و بینیت عالی بشه

دوستایی که هنوز نعملیدیدن در چه حالین؟ فران. مری و شاپرک و جمره

من که از استرس دارم میمیرم. میگم امروز میخوام برم کارای میحبی رو ببینم تو رو خدا اگر میدونید خوب نمیتونه سر بینی رو جمع کنه بگید که الکی نرم.......... با بچه کوچیک خیلی سخته آخه
2740
بچه ها من تو تحقیقاتم خیلیا رو دیدم که از دکتر آبرومند و کوهستانی راضی بودن

کسی از اینا خبر نداره؟ چون سایت ندارن

میگن کارشون خیلی تمیزه اگر کسی میدونه پلیز راهنماییم کنه

ایهاالناسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

کمککککککککککککککککککککککک
من خیلی وقته خواننده خاموشم ولی الان اومدم داد بزنم که یکی به داد من برسه!من اهل تبریزم کارمندم وبچه دارم نمیتونم بیام تهران دنبال دکتر خوب توی تبریزم کسی میتونه کمکم کنه؟
سلاممممممممممم
مینا جان پس شما هم مشکل منو داری. منم با بچه کوچیک سختمه بخوام هی از این مطب به اون مطب برم .
فعلا گزینه های منم شد: محبی، نادریان ، عباسی ،‌یحیوی و فرهنگ که البته اگه از محبی یا نادریان یا عباسی راضی باشم دیگه سراغ بقیه نمی رم ............ بچه ها نادریان چقدر می گیره حدودا؟
مینا مطب محبی کجاست؟ هیمنطوری می ری اونجا یا وقت ویزیت هم گرفتی؟
منم باید خودمو جمع و جور کنم یه سری به مطبا بزنم آخه می خوام تو دی عمل کنم اگه خدا بخواد

مینا جون لطفا نتیجه مطب گردیت رو بگو که ما هم در جریان باشیم . من بینیم استخونی غضروفیه . بینیه شما چیه؟
2706