2737
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397169 بازدید | 46604 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها ، می دونم قرار بود نیام ولی نشد
شدیدا الان نیاز دارم به کمکتون
یکی از دوستام عمل کرده الان اس ام اس داده که یخ چقدر باید بذرام رو صورتم و کجا بذارم فقط چشم ها یا پیشونی هم لازمه ؟ بعد گفته که وقتی یخ میذارم احساس درد میکنم طبیعیه ؟
بهم نخندین خودم عمل کردم ولی واقعا می ترسم اشتباه راهنماییش کنم
آریایی ، تفریحات اگه میشه زود جواب بدین من بهش بگم
نورا جان بینی شما نسبت به قبل عملت خیلی ظریف شده حالت نیمه فانتزی قشنگ داره قوست هم به اندازه هست مبارک باشه

قلب صورتی عزیزم زیر یکماه نمیشه چیزی داخل بینی کرد مخصوصا گوش پاک کن بعد یکماه میشه البته خود دکترا معمولا میگن از کی میشه داخل بینی رو تمیز کرد یا فین کرد

2728
سحر جون یخ باید روی پیشونی بالای چشمها گذاشته بشه روی چشم ممکنه درد بگیره بالای چشم بهتره اگه زیر چشم درست روی کبودیها بذاره طوریکه کمپرس یخ روی قالب قرار نگیره خوبه البته روی چشم هم ممکنه دردناک باشه اگه بتونه فقط روی کبودیها بذاره خیلی بهتره

2740
سلام صبح بخیر
من که اسمشو نشنیدم
وای انقد دکتر زیاده آدم نمیدونه پیش کی بره خدایا چیکار کنیم
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...

بچه ها من کرم ویتامین آ چشمی دکتر گفته میتونم بزنم داخل بینیم استفاده از گوش پاک کنو ممنوع کرده اما نگفته چند بار در روز.شماها نمیدونید چند بار؟ من سر خود دو بار میزنم.هفته دیگه 4شنبه دکترو میبینم هنوز دو هفتم نشده خیلی دیره:( داخل بینیم زخمه اگر نزنم خشک میشه
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
aseant عزیز دیروز یکی بهم پیشنهاد داد گفت کارش خوبه و قیمت منصفانه نمیدونم چه غلطی کنم بابا دیوونه شدم اینقدر فکر کردم من چون بودجم محدوده مجبورم دکترای خوب منصف رو انتخاب کنم برای همین انگار کارم سخت تره اگه پولدار میلیاردر بودم انگارم کارم راحت تر بودااا
آره عزیزم خیلی خوب شدی مبارکت باشه.مرسی برش دار
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...
مصی جان منم دقیقا حال تورو دارم ...
خدایا برسون
2706