موضوع بحث

جراحی بینی 2.5

1396/01/22 03:38 65094
بچه ها من الان حاضر شدم برم مطب جوادی پروانه ... منشیش زنگ زد گفت دکتر تو اطاق عمل گیر گرده :))

یه چیز دیگم شنیدم راجب بهش ، اینکه جراح عمومی یه فقد :(((((

واااااااای خیلیییی میترسم ...

فرصتم واسه فک کردن زیاد شد .... چیکار کنم پیش کی برم ؟:((((
بچه ها این قسمت زیر کامنت هاتونو که یه اطلاعات کلی به آدم میده رو چه جوری میزارید ؟
مرسی Baharnaz
من دارم میرم
خداحافظ تا فردا
خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم...تو ای والاترین مهمان دنیایم...بدان! آغوش من باز است. شروع کن! یک قدم با تو...تمام گام های مانده اش با من...
سلام

بهاناز درد نشون دهنده ورمه!

من یه کار از دکتر جوادی دیدم مال سال 83 ! اگه این همون دکتر باشه!!! خودش خیلی راضی بود ولی به نظر من اصلا خوب نبود!!!

فاصله نوک بینی و صورتش خیلـــــــــی زیاد بود! بعد هم تیغه بینی اش از یکی از نیم رخ ها موج داشت
ممنون بچه ها. این ورم ها میره رو اعصاب آدم. یه روز خوبه یه روز بده
بینی من کم کار بود . 18 اسفند با دکتر یحیوی عمل کردم
نه یه جوادی دیگس ... جوادی پروانه اس ... منم اولا خواهرم عمل کرده بود اصلا خوشم نیومد خیلی فانتزی بود .

ولی الان بعد 1 سال واقعا خوشگل شده ... تر تمیز دراورده ... انقد دماغ های عملی کر کثیف دیدم دیگه مجبوری گفتم برم پیش این .
دوستان لطفا به اینجا هم سر بزنید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=442306

سلام

پره های بینیم خیلی پهنه،وقتی میخندم باز میشن،و پهن میشه رو صورتم
در صورتی که قبل از عمل اصلا اینطور نبود،احساس میکنم بینیم نابود شده.
کسی اینطوری بوده ؟
ممنون.
به ایرانمو به تاریخ وطنم با خاک همین سرزمین آمیخته بدنم
هر جای این کره خاکی هستی هموطن،تا وقتی که خون تو میدوه در بدن،حاضر نشو که خودتو راضی کنی که هر بیگانه با فرهنگ تو بازی کنه،تاریخ ایران من، هویت منه،ایران دفاع از تو نیت منه.
ممنونم
شاید امروز عکس گذاشتم.

فکر میکنم به پره هام دست زده چون تغییر کردن،در صورتی که خودش میگه دست نزده :|

ایندفعه بهش میگم.
به ایرانمو به تاریخ وطنم با خاک همین سرزمین آمیخته بدنم
هر جای این کره خاکی هستی هموطن،تا وقتی که خون تو میدوه در بدن،حاضر نشو که خودتو راضی کنی که هر بیگانه با فرهنگ تو بازی کنه،تاریخ ایران من، هویت منه،ایران دفاع از تو نیت منه.
نورا خیلی خوب شده مخصوصا قوس بینیت که واقعا به اندازه ست . به دکتر گفتی بینی طبیعی می خوای؟ لطفا چیزی رو که از دکتر خواستی بنویس چون منم می خوام پیش یحیوی عمل کنم ممنونم . چقدر از عملت می گذره؟
نورا من تا حالا عکستو ندیده بودم خیلییییی خوب شده! کلاملات از اول بالا بود یا دکتر برات برد بالا؟
منظورم کلوملاستD:
سلام بجه ها من تازه وارد این سایت شدم..میخوام بینیمو عمل کنم..ساری کسی دکتر خوب سراغ داره؟؟ یا گرگان؟
زندگیِ مامان و بابا ،خیلیییییییی خوش اومدیییی.. خدایااااا سپااسس..میبوسم اون روی ماهتو..
خانم نورا
بینیتون با اینکه خیلی ورم داره ولی خوب شده
از به اشتراک گذاری عکس قبل و بعد ممنونم خیلی کمک کننده بود
کسی از شمال اینجا نیس؟
زندگیِ مامان و بابا ،خیلیییییییی خوش اومدیییی.. خدایااااا سپااسس..میبوسم اون روی ماهتو..
مرسی نورا جون
نورا جان مبلرکه عالی شدی
ممنون ماما فری جان تعریف دکتر نخعی رو زیاد شنیدم ادرسش عوض شده قبلا فکر کنم ولیعصر بود

انجل جان بینیت خیلی تمیز در اومده فکر کنم گفتی انحراف داشتی؟ انحرافت هم خوب شده بینیت کاملا صاف هست وقتی ورمت کمتر شد از روبرو هم بذار

ارسال پاسخ و نظر شما