2733
2734
عنوان

هر کی دلش از مادر شوهر پره بیاد با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 203441 بازدید | 439 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مادرشوهرم خیلی کارم نداره کارم نداره که منظورم اینه پشت سرم حرف نمیزنه وگرنه بهش اجازه بدی برنامه ریزی زندگیتو میخاد دست بگیره زندعموی شوهرم دایم پشت سرم حرف میزنه جلو روم که میشه هی میگه خیلی دوست تارم!!!!! اینو کجای دلم بذارم؟؟؟؟
سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2731
برای دوستان عزیز بگم که شاد شید: با این مادرشوهرم چند سال پیش دعوای آنچنانی کردم شاید باورتون نشه یه سیلی خوابوندم تو گوشش که هنوز گوشش داره زنگ میزنه ولی الان خیلی محترمانه داریم باهم سر میکنیم. واسه همینه که میگم تجربم زیاده
مادرشوهر و خواهرشوهر و برادرشوهرم و پدرشوهر من عروسی ام رو جهنم کردن باعث شدن تحمل ام تموم شه شب عروسی ام قهر کنم بدون خداحافظی بذارم برم... منوشوهرم باهم مشکلی نداریم داریم زندگی مون رو میکنیم اما با اونا دیگه ارتباطی ندارم اگرچه بازم دورا دور همه کار میکنن تا زندگی ما جهنم شه من حامله بودم خواهرشوهرم جوری گریه ام آوردن که جوری میلزیدم و نفسم بالا نمیومد که بدترین ضربه رو به منو جنین ام زدن بچه ام افتاد هر بلایی که تا الان سرم اوردن به جهنم از دست دادن بچه ام رو چطور تحمل کنم چطور بگذرم
عارفه عجب کوماندویی هستی خواهرم.......خوشبحالت من که برا مادرشوهره غذا پختم بردم براش عتیقه زیاد خورده بود مسموم شد زنگ زد دخترش بردن بیمارستان میگفت نمیدونم چی ریخته بودی تو غذا ......خخخخخخ.......منم الان از گرسنگی بمیره هیچی بهش نمیدم اگه میزدمش که سرمو از بدنم جدا میکردن
چه تاپیک خوبی پیدا کردم.اتفاقا منم چند روزه حرص میخوردم از دست مادر شوهرم.انقدر که دیشب خوابشو دیدم و حتی توی خواب از دستش حرص خوردم.امروزم داشتم با یکی از دوستام درین مورد درد دل میکردم تا خالی بشم
2738
عارفه ای ول.درسته که میگن یه بار برای همیشه گربه را دم حجله س ببرین.ولی همیشه هم صادق نیست.مخصوصا درمورد مادر شوهر من.من هم خیلی وقتا رعایت میکنم .بعد وقتی که از حد تحملم گذشت باش تلافی میکنم.ولی بعد از چند وقت که ناپدید میشه ،دوباره سر و کله اش پیدا میشه و خودشو آماده میکنه که یه تیر دیگه بزنه
همه از مادرشوهر مینالن. من ازپدرشوهر مینالم. یک پدرشوهر بی چاک و دهن و بدون یذره تربیت. که هرچی ب دهنش رسید چندین بار بارم کرد. از توعقد تاالان که دوساله عروسی کردمه. منم جوابشو میدم نمیخورم. همیشه هم گفتم خداخیرش نده و اون دنیا دادخواهی دارم ازخدا و نمیبخشمش

منم 😢😢مادر شوهرم فامیل نزدیکه یک دهن بینه هرجی خواهرش بگه زودی میاد دعوا راه میندازه وقتی بش گفتیم باردارم گفت:خب😡😡

وقتی گفتم بچم دختره:گفت:آخه حیف شد شاید سونواشتباه گفته

چندین بار من و همسرمو از خونه انداخت بیرون

لا مذهب پدر شوهرم ک عین یه بچه لال میشه میگه هر چی مادر شوهرت بگه درسته

دخترشم عاشق فنگ انداختن

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

سلام به همه 

اومدم بگم لعنت به هر چی مادرشوهر خواهر شوهر و از همه بدتر شوهر دهن بین 

نمی خوام بگم چه کارهایی باهام کردن 

الان باردارم و فقط آرزو می کنم خدا به سزای اعمالشون برسوندشون 

لعنت به شوهر احمقم که کوره و به شدت نمک کور 

با دسرکده شیک و آسان از مهمانان خود پذیرایی کنیدdessertkade@

سلام به دوستان عزیز منم دلم خیلی از دست مادر شوهرم پره البته بعد 18 سال خدا خوب تلافی بدیهایی رو که کرده بود تو کاسه ش گذاشته اما باز هم از رو نمیره خیلی ازمن حسادت میکنه با اینکه جاریم در خیلی مواد از من پایینتره ولی دور اونو میگیره که حرص منو در بیاره منم واگذارش کردم به خدا خودش حقمو ازش بیره خیلی بد ذات و حسوده

2706