2737
2739
سلام عزیزم

من چندباری درست کردم خیلی خوب شده
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم توی سینیش خمیرپیتزا رو میزارم بعد تمام موادو لایه به لایه میریزم تو لایه آخر پنیرگودا ویا موزارلا میریزم تایمه 15 دقیقه ورو حرارت 220 تا 225 روشم پودر اویشن میریزم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2731
نوشه جان
عزیزم من از فروشگاه دوتا سینی خریدم جنسش روحی بود به نظرم بهتره
2738
نه عزیزم آماده بود
پیتزا:
سوسیس-خمیر پیتزا - پنیر پیتزا-قارچ-سس قرمز-فلفل دلمه ای-فلفل و آویشن

اول روی خمیرو سس زدم بعد پنیر بعد سوسیسو قارچو فلفل و دوباره پنیر و آخر هم سس
سوسیسو بدون روغن روی سینی توری هواپز 15 دقیقه با درجه 175 گذاشتم بعد قارچو ریختم 5 دقیقه با 200درجه
خیلی خوشمزه شده بود کلیشو خالی خوردم!!
بعد پیتزا رو یکیشو پایین یکیشم بالا گذاشتم
15 دقیقه با درجه 175 2 دقیقه آخر درجه شو 200 گذاشتم حسابی پنیر و نون طلایی شد
پیتزای بالایی رو در اووردم پایینی رو 5 دقیقه با 200 درجه گذاشتم بالا تا اونم طلایی بشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1