2733
2734
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44550 بازدید | 16949 پست
😂😂 نذر کن ۸۸۸ برسه به من تاپیک دیگه حذف نمیشه 😂😂😂

اینهمهههههه ۶۶۶ ۶۰۰ ۷۰۰ بمن رسید!!!این تاپیک جون داشت😁😁همین ۷۷۷رو با دوز و کلک مال خودت کردی کل تاپیک ترکید🤣🤣🤣🤣ناموسا دست نذار روش ک اسمم روشه🤣🤣

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینهمهههههه ۶۶۶ ۶۰۰ ۷۰۰ بمن رسید!!!این تاپیک جون داشت😁😁همین ۷۷۷رو با دوز و کلک مال خودت کردی کل تا ...

😂😂😂😂😂😂😂 میرم به نی نی یار میگم تاپیک پاره و پوره کنه صفحه های به نامت بپره هاااا 😈😂

😂😂😂😂😂😂😂 میرم به نی نی یار میگم تاپیک پاره و پوره کنه صفحه های به نامت بپره هاااا 😈😂

ببین هه😒😒🤪🙈 من خودم تگش کردم لایکم کرده😎😎😛😛

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
ببین هه😒😒🤪🙈 من خودم تگش کردم لایکم کرده😎😎😛😛

ببینننننننننن پیام منو اول جواب داده نی نی یار جانم 😎❤️ بعد جواب نرگس و داده 😜❤️ سوز بر تو ۸۸۸ مال خودمهههه 🤪😎

ببینننننننننن پیام منو اول جواب داده نی نی یار جانم 😎❤️ بعد جواب نرگس و داده 😜❤️ سوز بر تو ۸۸۸ مال ...

🤣🤣🤣🤣 بيخود نيس سعيد ميگه دنياتونو دوس دارم

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 اقا دیگههههههه خیلیم دنیای قشنگیه 😈😂 

ي مشت چس خل دنبال اينن ك صفه عدد روند اولين پيام باشن خداياااااااااااااااا😖😂فدرا از ايران بره فرار مغزها حساب ميشه😁😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706