موضوع بحث

بالخره ساکشن اولترا سونیک کردم

1396/01/08 23:17 2864
بچه ها کسی کار ابدوی طاهری رو دیده فردا وقت ویزیت دارم منشیش گفت نمیتونین مریضای دیگه رو توی مطب ببینین دکتر خوشش نمیاد عکساشم میترسم فتوشاپ باشه help meeeeeeeee
عزیزم اون تاپیک پوست بود که ایجاد کننده اش من نبودم ولی هر سوالی داری اینجا بپرس بهت میگم

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

سیلویا جان کرم لیفتینگ صورت چیزی که خوب باشه سراغ داری ؟ استادرم لیفتش چطوره ؟
انجل جون اگه من بودم برای آبد.و پیش یه دکتر جراح عمومی نمیرفتم به نظرم برو پیش بقایی

لیلا جون چیزی به اسم کرم لیفت وجود نداره ولی با ایجاد شوک به پوست میشه اون رو وادار به کلاژن سازی کرد و پوست ما بطور طبیعی با افزایش سن سالی 1% کلاژن کم میکنه برای همین با لایه برداری های شیمیایی و فیزیکی میشه این پوست رو به شوک داد
کرم ها یا ابرسان به لایه های زیرین پوست هستند یا لایه بردار
کرم ویتامین c موضعی هم خودش چون باعث میشه خاصیت ارتجاعی پوست حفظ بشه یه جورایی به سفت موند پوست کمک میکنه
و دیگه اینکه اگه بخای پوستت سفتتر و بهتر بمونه باید حتماً در طول روز و حتی در خانه هم ضد آفتاب بزنی

عزیز دلمی که همیشه تاپیکتو با اخلاق خوبت مدیریت میکنی سیلویا جون نمیدونی چقدر این روزا فکرم درگیر این تصمیمه امروز توی فکر حافظی یا اخوندی نسب افتادم این ریختی شدم دیگه از مهاجر 6.30 وقت داشتم که نمیرم احساس میکنم خیلی جوونه
صفایی به نظرت چطوره؟ دوشنبه 12.30 پیشش وقت دارم البته الان مثل عقاب نشستم دارم مطب دکتر مهدی فتحی که از اشناهاست رو میگیرم اخرشم اگه موفق شم با هاش صحبت کنم از اون میخوام یکی از بهترینها رو بهم معرفی کنه خودش جراح پلاستیکه بینیمو پیشش عمل کردم اگه قبول کنه شاید خودش عملم کنه خبرشو میدم
سیلویا الان با دکتر فتحی صحبت کردم میگه عمل خطرناکیه احتمال امبولی داره با مسئولیت خودت باید این کارو بکنی خلاصه توی دلم خالی شد برای 4 شنبه ساعت 4.45 وقت ویزیت داد ایییییییی خددددددا چرا همش منو میترسونن
سلام دوستان خوب.من می خوام نظرتون در مورد دکتر مسعود اسماعیلی بدونم؟کسی دکتر عیسی خانی را میشناسه؟
سلام سیلویا جون. اتفاقی دیدمت اینجا. کجایی. چرا دیگه ازت خبری نیست!!! خوبی؟
سیلویا عزیز میشه کمکم کنید.دکتر عیسی خانی می شناسید؟
سلام ملودی جان عزیزم خوبی
راستی چطوری الان راضی خوب جمع و جور شدی ؟
امیدوارم موفق باشی همیشه

مرسی سیلویا جون. خوبم. هنوز پایین تنم چاقه و سینه هام. حساب کن دیگه. . . حالا باید برم برای ران بعد سینه. .
گفتم ازت خبری نیستا بگو اینجایی.
ملودی برای پایین تر باید لیفت ران و باسن کرد ساکشن فایده نداره و پوستش آویزون میشه

سیلویا جون درباره کرایو شکم و پهلو اطلاع داری؟

من سایزم 38 میخوام ببینم کرایو و لیپولیز تاثیرش مثل همه؟
لیفت باسن :

اگر شما تمایل داشته باشید که بدن موزون و زیباتر داشته باشید کشیدن پوست یا همان لیفتینگ می تواند شما را به اهدافتان برساند . در طی این عمل تونیسیته ( قوام ) بافت زیر جلد که نگهدارنده پوست و چربی زیرپوست می باشد بهبود می یابد و با برداشتن پوست و چربی اضافه زیر جلد تا حدی مشکلی که در اثر از بین رفتن الاستیسیته ( قوام )بوجود آمده است برطرف می گردد

طول و شکل برش بسته به میزانی از بافت نرم که باید برداشته شود و قضاوت جراح دارد . لیفتینگ کامل پائین تنه باعث درمان شکل باسن ، شکم ، ران ، دورکمر ، دور لگن می شود . این عمل با برش دورتادوری انجام شده و باعث کشیدن تمام پائین تنه و از بین رفتن شلی می گرد

لیفت باسن

عمل جراحی لیفت باسن به دو صورت قابل انجام است:
در روش اول؛ بیمار به دلیل بزرگی و شل بودن باسن از افتادگی باسن و افتادگی چین زیر باسن رنج می‌برد که درمان آن لیفت باسن است.

در روش دوم؛ اصلاح افتادگی باسن جزئی از عمل جراحی اصلاح افتادگی قسمت پائینی بدن در جلو و پشت است که به آن جراحی کمربند یا belt lipectomy اطلاق می‌شود. در این روش که اغلب در بیماران با افتادگی دور تا دور پائین‌تنه و در موارد کاهش شدید وزن و یا حتی چاقی موضعی شدید قابل اجراست، برش جراحی مانند کمربندی دور بدن را در بر گرفته و علاوه بر اصلاح افتادگی باسن، عمل جراحی شکم نیز انجام می‌شود. این عمل جراحی یکی از وسیع‌ترین و بزرگ‌ترین عمل‌های جراحی اصلاح تناسب بدن است که توسط گروه جراحی زیبائی و سلامت با موفقیت انجام شده است.

برای حفظ حرمت بیماران از نمایش تصاویر واقعی اجتناب کرده‌ایم. در صورت تمایل؛ برای مشاهده تصاویر جراحی مربوطه به مرکز زیبایی و سلامت مراجعه کنید.

لیفت باسن عین کوچیک کردن سینه می مونه چربی های دور تادور باسن رو ساکشن میکنن و پوستش رو میکشن

عزیزم دکتر عیسی خانی نیشناسم

نسرین جون کرایو هم نشنیدم

ارسال پاسخ و نظر شما