موضوع بحث

بالخره ساکشن اولترا سونیک کردم

23:17 2864
Iعزیزم لیپولیز برای درمان چاقی موضعیه دیگه!!
که با این در ، اگر در بند در مانند؛ درمانند!!!
من راهنمایی می کنم ولی مجرد نیستما!!!
من دور کمرم 94
دور شکمم 108

همش چربیه

با لیزر لیپو لیز که فکر نکنم بشههمشو خارج کرد:((

بچه ها با عارف میدونین .. قیمت شکم . پهلو و پشت چقدر میشه ؟؟؟

:(
نینوشی جان من ماه پیش شکم و پهلو و پشت پیش عارف لیپولیزر کردم اول گفت ۶ که با چک و چونه رسید به ۵.۵۰۰
مرسی گل گلی جون

پس برم پیش عارف هم هزینه هام همین قدر میشه
غیر این 5500 چقدر هزینه کرد ؟

من حقوق این ماهم رو بگیرم پولم میشه 5600... تازه - تا 400 ، 500 هم از داداشم قرض میکنم که عمل کنم
:(
شفق جان بالاخره من متوجه نشدم شما ۶۴ ی الان یا ۷۰ ؟
ولی اگر چاقی موضعی داری بی برو برگرد با لیپولیز عالی میشی
ولی ولی ولی حتماً برو پیش چند نفر مشاوره من از کاری که کردم و از نتیجه اش واقعاً راضیم چند سال ورزش کردم ، رژیم گرفتم ولی شکم و پهلوم تو نمی رفت که نمی رفت الان واقعاً راضیم یک مقداری اضافه وزن دارم که خودم دلم می خواد اونو هم بیارم پایین که بهتر تر بشم
الان فقط با خودم می گم کاش ترسو نبودم زودتر از اینها این کارو انجام میدادم و خودمو راحت می کردم
از من بپرسی می گم فقط عارف برو پیشش توقع نداشته باش دکتر قربون صدقه ات بره یا خیلی رفتار عالی داشته باشه چون از ساعت ۷ صبح تو کلینیکه تا ۸ شب و وقتی ساعت ۹ میاد مطب واقعاً لهه لهه ولی کارش درسته
شفق جان بالاخره من متوجه نشدم شما ۶۴ ی الان یا ۷۰ ؟
ولی اگر چاقی موضعی داری بی برو برگرد با لیپولیز عالی میشی
ولی ولی ولی حتماً برو پیش چند نفر مشاوره من از کاری که کردم و از نتیجه اش واقعاً راضیم چند سال ورزش کردم ، رژیم گرفتم ولی شکم و پهلوم تو نمی رفت که نمی رفت الان واقعاً راضیم یک مقداری اضافه وزن دارم که خودم دلم می خواد اونو هم بیارم پایین که بهتر تر بشم
الان فقط با خودم می گم کاش ترسو نبودم زودتر از اینها این کارو انجام میدادم و خودمو راحت می کردم
از من بپرسی می گم فقط عارف برو پیشش توقع نداشته باش دکتر قربون صدقه ات بره یا خیلی رفتار عالی داشته باشه چون از ساعت ۷ صبح تو کلینیکه تا ۸ شب و وقتی ساعت ۹ میاد مطب واقعاً لهه لهه ولی کارش درسته
شفق جونی عزیز
خوب 100 % الان لیپو کنی بهتره کو تا چند سال آینده.لول
در مورد اینکه لزومی به عمل هست یا نه خوب تشخیصش با خود شما هست حتی دکتر هم نمیتونه تشخیص خوبی بئه چون 100 % میگن عمل کن.لول.در مورد دکتر هم ملاک های زیادی مطرح هست شما الویت ها و هدفتون را بگید تا دوستان تجربیات خودشون را در خدمدتون بزارن.من و گلگلی و مهدی پیش عارف لیپو کردیم.وای دیدی هستی گفتم بچه ها قاطی میکنن؟شفق با لیپولیز تا 20 لیتر هم میشه چربی رو خارج کرد.

لیلا خانم
شما لطف دارید.خوشحالم که اینطوری در موردم فکر میکنید.دق چیه دارم سعی میکنم تحریکشون کنم.لول

سلام به داداش mehdi20515 حساس
مهدی جان با توجه به حساسیتت بهتره یک بار برای همیشه تشریف ببرید مطب و با خود دکتر همه مواردتون را مطرح کنید.

سلام خانم مانکن golgoly
به به میبینم که مشاره گری شدی ماشالا عالی ی ی ی .اما بعضی از جمله هات واسم آشناست .یادته رفته بودی پیش عارف گفتم توقع ..نداشته باش.ها ها ها میبینم الان داری مشاوره میدی همینو.واقعا خوشحالم که راضی هستی یه جورایی اولش عذاب وجدان گرفته بودم نکنه به اصرار من رفتی ناراضی باشی بچه ها شاهد باشید دیگه من مسئولیتی ندارم.لول.پیاده روی رو به کجا رسوندی؟من که تا شنیه تعطیل کردم.امشب داریم میریم موتل قو.اگه بخوام لب دریا پیاده روی کنم میترسم از روسیه سر در بیارم.لول

yahoo id : [email protected]
خوش بگذره بهت والا منم یکی در میون میرم باشگاه انقلاب ولی کمه کم چهار دور میزنم که میشه ۱۲ کیلومتر ولی دلم برای ورزشهای خودم تنگ شده
راستی شما میدونی از کی میشه رفت استخر و آفتاب و این حرفها؟! دو هفته گذشته باید برم پیش دکتر از خودشم می پرسم حالا

نینوشی جان من به خواست و اصرار مادر جانم یک شب موندم کلینیک که هزینه اش شد ۲۰۰ و چون گنم گشاد شده بود ۲۰۰ هم دادم یک گن سایز کوچکتر گرفتم وو کلی هم پول آناناس دادم غیر از این هزینه ای نیست رفتی پیش دکتر خودتم چک وچونه بزن البته دکتر خیلی حوصله نداره حرف آخر و اول میزنه
ببخشید بچه ها کسی دکتر مهدی موسوی زاده جراح پلاستیک رو میشناسه و جراحی صورت ازش دیده . ممنون میشم جواب بدین .
golgoly خانم والا فکر نکنم محدودیتی داشته باشه من این هفته میرم حمام آفتاب و لب دریا این حرفا ب قول خودت خبرش رو میدم.لول

yahoo id : [email protected]
بچه ها یکی به من خرس کمک کنه..من 19 سالمه قدم تقریبا 170(دقیق نمیدونم) وزنم 85 ...توی 4 ماه 15 کیلو چاق شدم....دارم پولامو جمع میکن که برم یه غلطی بکنم یکم لاغر شم..اخه مامانم پول نمیده واسه این چیزا...من 1 تومن الان دارم میخواستم بدونم کسی با لیپو لیزر یا کویتیشن لاغر شده؟هزینش چقدر بوده؟چقدر سایز کم کرده ؟در چند جسله؟...اگرم با چیزای دیگه به جز عمل جراهی لاغر شدین ممنون میشم بگین...نامزدم همش مسخرم میکنه :(( از چاقی بیزارم...
دور شکمم 110 دور باسن 120 دور کمر 90 دور ران 77 .....خیلی گنده هستم میدونم ..لطفا کمکم کنین ..:-****
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1379745&postID=53534554 تخصصی ترین اکستنشن مژه 30 تومن
golgoly jan kole badaneton shod in gheimat?
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1379745&postID=53534554 تخصصی ترین اکستنشن مژه 30 تومن
رفتم پیش دکتر بهم گفت ماه شدی!!! دلتون بسووووزه
گفت آفتاب و دریا مشکلی نداره ولی بیشتر از روزی دو سه ساعت نباید گنو دربیاری
دکتر باز بمن گفت فردا برم کلینیک من همه جام خوب شده 2 تا مشکل دارم یکی اینکه شکم و سینم خیلی حساس شده پوستش یه جورایی کلافم کرده همش میخواره همه جاهایی که ساکشن شده و بعدش اینکه یه ذره بدنم باد کرده 2 ناحیه کنار شکمم که تخت شده بود چسبیده بود به بدنم انگار یه ذزه آب جمع کرده یعنی جدا شده از بدم به عمق نیم سانت :( حالا اگه فردا بازم بهانه ای جدید درست نشه منو ویزیت کنه!!!
hasty joon elahii man ghorboonet beram....ishala harchi az khoda mikhay behet bede
mer30 ke in dvdiaro behem moarefi kardi...hatman mikharameshon ..bazam mamnon golam :-*
بچه ها شما دکتر موسوی زاده جراح پلاستیک میشناسین آیا لطفا به من سرگردون کمک کنین!
بچه ها شما دکتر موسوی زاده جراح پلاستیک میشناسین آیا لطفا به من سرگردون کمک کنین!
بچه ها مراقبت بعد از عمل چند ماهه؟ شماره دکتر نیلوفر روستایی زاده رو هم بزارید و هزینه اش رو منم چاقم متاسفانه
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
دارم دیوونه میشم از دست خودم کارم شده خوردن و خوابیدن و حرص اینکه تو این وضعیتم. دلم یه همت میخواد برا رژیم برا پیاده روی . برا لباسهای خوشگل.... وای خدا من چم شده .چرا همش کرخت و ببیحالم..... دلم تغیر وتحول میخواد
ارسال پاسخ و نظر شما