2733
2739
عنوان

جواب آزمایش منفی ، قطعا یعنی عدم بارداری ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40876 بازدید | 19 پست
سلام بچه ها من شش روزه پریودم عقب افتاده و پنج روز پیش آز دادم و منفی بود میخواستم بپرسم ممکنه که باردار باشم و ازمایش و زود داده باشم و اینکه من هیچ داروی مصرف نکردم و هیچ ترشحاتی هم ندارم کمکم کنید
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
سلام بچه ها من شش روزه پریودم عقب افتاده و پنج روز پیش آز دادم و منفی بود میخواستم بپرسم ممکنه که باردار باشم و ازمایش و زود داده باشم و اینکه من هیچ داروی مصرف نکردم و هیچ ترشحاتی هم ندارم کمکم کنید
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان اين ماه پريودنشدم تست خانگي منفي بودازمايش خونم دادم منفي بودولي اهفته به تمام كمردردودل دردوپادردداشتم وهمينطوريكي دوبارحالت تهوع ولي نميدونم چرامنفي بودحامله نبودم