عنوان

جواب آزمایش منفی ، قطعا یعنی عدم بارداری ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40841 بازدید | 19 پست
سلام بچه ها من شش روزه پریودم عقب افتاده و پنج روز پیش آز دادم و منفی بود میخواستم بپرسم ممکنه که باردار باشم و ازمایش و زود داده باشم و اینکه من هیچ داروی مصرف نکردم و هیچ ترشحاتی هم ندارم کمکم کنید
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
سلام بچه ها من شش روزه پریودم عقب افتاده و پنج روز پیش آز دادم و منفی بود میخواستم بپرسم ممکنه که باردار باشم و ازمایش و زود داده باشم و اینکه من هیچ داروی مصرف نکردم و هیچ ترشحاتی هم ندارم کمکم کنید
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوستان اين ماه پريودنشدم تست خانگي منفي بودازمايش خونم دادم منفي بودولي اهفته به تمام كمردردودل دردوپادردداشتم وهمينطوريكي دوبارحالت تهوع ولي نميدونم چرامنفي بودحامله نبودم