موضوع بحث

جواب آزمایش منفی ، قطعا یعنی عدم بارداری ؟؟

1393/10/06 12:41 18
موضوع بحث: جواب آزمایش منفی ، قطعا یعنی عدم بارداری ؟؟
5 روز هست که از موعد پریم می گذره ولی هنوز خبری ازش نیست ،روز سومی که از پری می گذشت آزمایش خون دادم ولی منفی بود ،یعنی به این جواب آزمایش مطمئن باشم که باردار نیستم ؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا پری نمی شم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!! هیچ وقت این قدر عقب نمی افتاد .....در ضمن ماه سوم اقدامم هم بود .ماه اول 1 روز عقب افتاد ،ماه دوم 2 روز و الان 5 روز هست .......اینا یعنی چی ؟؟؟؟؟نگرانم
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
ندا جان بی بی چک بگیر و تست کن من سه تا بی بی چک مثبت داشتم ولی آزمایش خون اول مشکوک دوم منفی و آخر سومی مثبت شد ولی بی بی چک هام از همون قبل از موعد پری هم مثبت شده بود
ندا جون یک هفته دیگه صبر کن و دوباره آز خون بده..
اما معمولا" دقیقترین روش برای تست بارداری همون آز خون هست
شاید استرس داشتی که پری عقب افتاده
بهار جون چه موقع آز خون دادی که مشکوک بود ؟؟؟
و چند روز بعد از پری مثبت نشون داد ؟
حالا اگه پری نشدم باید چه کار کنم ؟
ندا جون این که مشخصه اگه پری نشدی برو دکتر تا علتشو بفهمی ....
سلام ندا جون اصلا استرس نداشته باش من خودم همیشه سرموقع پری اتفاق می افتاد ولی اون ماه 10 روز تاخیر داشت گفتم دیگه نی نی دار شدم از خونم بعد از 7 روز رفتم ولی منفی بود تمام بی بی چکهام هم منفی بود رفتم با دکترم مشورت کردم علتش رو پرسیدگفت مسافرت ،استرس گفتم نه گفت زمین نخوردی که چرا علتش همین بود من برف بازی به شدت زمین خورده بودم . ناراحت نباش و استرس نداشته باش انشاء الله به زودی نی نی دار میشی
مرسی دوستان ،
ای کاش منم مثل بهار جون می شدم............
کسی دیگه همچین موردی براش پیش نیومده ؟
من 3 روز دیگه قراره پری بشم. دیروز تست خون دادم منفی بود. یعنی حتما منفی بوده؟ باردار نیستم؟
لباس نوزاد، کودک و تزئینات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322
مریمی بزار موعد پری برسه بعد اگر تاخیر داشت برو ازمایش

من بعد از 10 روز پری شدم و جواب آزمایش درست بود .............
آخه پس چی میگن دو روز بعد تو خون معلوم میشه؟ بتای من 6.3 بود
لباس نوزاد، کودک و تزئینات تولدها و مراسم شما www.hanavashop.com شماره تماس: 09195149322
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید من یک تاپیک زدم دوستانی که چند روز بعد اقدام یا اینکه قبل مورد پری فهمیدند باردارند اونجا تجربیاتشون رو میگند ممکنه برای شما که منتظرید جالب باشه من سعی میکنم با این روش مواردی رو پیدا کنم که ثابت کنه میشه انتظار رو کوتاهتر کرد و زود تر فهمید که شخص بارداره اگه مایل بودید سر بزنید
و از دوستانی که تجربهای دارند میخوام بیان تجربیاتشون را در اختیار بقیه دوستان قرار بدهند ممنون میشم
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=76760&PostID=3609489#3609489
کمپین اعتراض به مربی سنگدل مهد کودک ستایش اردبیل..بیایید همه با هم کمک کنیم تا مقصرین این جنایت کودک ازاری مجازات بشنhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=898226&ref=home0
salam bacheha man zeft kardam va 2ta nini nazzzzz vasam gozashtan.ama roze 15 raftam test khon manfe bodddd.ama doktoram goft bad az 1hafteh baz azmayesh boro .benazareton meshe 1hafteh bad mosbat beshe????
سلام 28 روزه از زمان بریودم میکذره 2 بارلکه بینی دارشتم ازمایشم منفی بود روز13 <یه ساله منتظر نی نی هستم < ازمایشکاهم بتا نشون نمیده فقط + _ <یعنی میشه اشتباه شده باشه؟
سلام بچه ها من شش روزه پریودم عقب افتاده و پنج روز پیش آز دادم و منفی بود میخواستم بپرسم ممکنه که باردار باشم و ازمایش و زود داده باشم و اینکه من هیچ داروی مصرف نکردم و هیچ ترشحاتی هم ندارم کمکم کنید
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
سلام بچه ها من شش روزه پریودم عقب افتاده و پنج روز پیش آز دادم و منفی بود میخواستم بپرسم ممکنه که باردار باشم و ازمایش و زود داده باشم و اینکه من هیچ داروی مصرف نکردم و هیچ ترشحاتی هم ندارم کمکم کنید
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
سلام سارا جون من هم این دفعه هفت روز عقب انداختم دو روز بعد عقب انداختم آز دادم منفی بود 6 روز بعد از دادم منفی بود رفتم دکتر دیدم کیست دارم
ارسال پاسخ و نظر شما