2410
2553
سلام دختر من دو سال و ده ماهشه اردیبهشت از بپوشک گرفتمش و خیلی خوب یاد گرفت و دو روزه یاد گرفت
اماااااااا در مورد پی پیش مشکل دارم حاضر نیست بره دستشویی همه راه ها رو امتحان کردم از قصه و جایزه و ...حتی ببخشید خودم که رفتم دستشویی هم بردمش و ....اما بازم مشکل داره
یه پنج روزی درست شد اما باز روز از نو روزی از نو:(
واقعا نمیدونم چکار کنم ؟؟؟؟
سمیرا جون منم دخترم رو از همون اول شبا هم پوشکش نکردم و هیچوقت شب خیس نکرد مشکل فقط این یکیه
بله رو قصری میشینه رو توالت فرنگی کنار توالت ایرانی و سر پا هم گاهی میگیرم جیش میکنه فقط برای پی پی میگه تو شورتم پی پی میکنم حتی نمیذاره پوشکش کنم میگه پوشک مال نی نی هاس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
مهلا جون درست میگی ولی خوب بعضی وقتا شرایط بدجوری میشه
فکر کن من تابستون تو سفر وسط یه پاساژ داشتم میچرخیدم واسه خودم خانم پی پیش گرفت باز جای شکرش باقیه شورت همراهم بود اما تو کشور غریب تا اومد دستشویی پیدا کنم و برسونمش اون تو تا تمیزش کنم چقدر حرص خوردم تازه با پیرهن هم بود و شلوار نداشت فکر کن از تو شورتش میافتاد وسط پاساژ نباید حرص بخورم؟؟؟؟
یا میرم مهمونی یهو خانم احتیاج به اجابت مزاج داره و هر کی یه چیز میگه البته حرف دیگران برام اهمیت نداره ولی نمیشه حرص هم نخورد
2706