2733
2734
عنوان

کج گذاشتن پا

1337 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها دختر من ۲۰ ماهشه .یک سالگی راه افتاد موقع راه رفتن بعضی وقتا پای چپشو ی کم ب داخل میزاره .دارم دیوونه میشم کلی دکتر زنگ زدم واسه ۳ ماه دیگه وقت دادن .ی سریام میگن عادیه چیکار کنم

پسر منم هر دوپاشو میذاره داخل اصلا هم نگران نیستم چون ب مرور درست میشه.واسه پسر من خیلییی تابلوس.چون کفشاشم ب داخل کج میشه کامل.بمرور درست میشه چون شوهرمم توو بچگی اینجور بود الان یه کوجولو مشخصه ودرست شده.

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
2731

پسر منم پای چپشو به طرف داخل میذاشت زمین با این تفاوت که کف پاش گود بود که اونم دکترا میگفتن به خاطر پیچیدن بندد ناف به پاشه اما منم چند تا متخصص ارتوپد بردم که گفتن موردی نداره اما خیالم راحت نشد بردم پیش مهندس ارتوپد بی جهت هزینه کردم کفش درست کرد برا پای چپش که تو خوابم پاش باشه که خوشبختانه خوب شد شما هم اگر متخصص نوبت نمیده ببر پزشک اطفال اوناهم میتونن تشخیص بدن

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
کسی نبود

دخترم ۲ سل و۵ ماهشه وپای چپش رو به داخل میزاره کمی هم پای راستش چرخش لگن داره که باعث چرخش ساق پا ومچ پاهم میشه دکتر گفت تا ۹سالگی  خوب میشه اول باهاش ورزش اصلاحی چرخش لگن انجام دادم دگه نداره دارم ورزش اصلاحی  چرخش ساق پا انجام میدم  الان پاش راست شده وفقط کمی مونده بنویس برام که چرخش لگنه یا ساق پا تابرات بفرستم به حرف دکتر گوش میکردم تا ۹ سالگی کج تر میشدوبه عمل میکشید

دخترم ۲ سل و۵ ماهشه وپای چپش رو به داخل میزاره کمی هم پای راستش چرخش لگن داره که باعث چرخش ساق پا وم ...

سلام عزیزم توروخدا میشه دختر منم اسکن داد گفت چرخش لگن میشه ورزشارو بهم بگی تودوخدا

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊