2733
2739
عنوان

زیره و تجربیات شما

146 بازدید | 4 پست

سلام دوستان .لطفا هر کی تجربه ای داره در مورد زیره  و مصرفش واسه آقایون  راهنماییم کنه .

تو نت خوندم  زیره برای اسپرم و هورمون تستوسترون خوب نیس و کسی که قصد لاغر شدن داره هم توصیه نمیشه استفاده کنه چون واسه اسپرم خوب نیس .کسی تجربه ای داره ؟؟؟؟

یه دمنوش لاغری که ترکیب زیره و زعفران و این چیزاس  به نظرتون چقدر میتونه روی اسپرم اثر بزاره

من که شوهرم داره استفاده میکنه الان دو ماه تو رژیمش هست  البته اسپرماشو لازم ندازیم دیگه خخخخ& ...

ما لازم داریم 😁 لازمه وزن کم کنه  خودشم مشکل اسپرم و کمبود هورمون تستوسترون داره که شاید با لاغر شدن کمکی بشه بهش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما لازم داریم 😁 لازمه وزن کم کنه  خودشم مشکل اسپرم و کمبود هورمون تستوسترون داره که شاید با لا ...

خخخ

من تازه شوهرم تو رژیمش سویا داره که واسه مردا نوشته عقیم میکنه میگم زیاد بخور تا عقیم درست حسابی شه خخخخ

خو حالا زیره نخوره چه کاریه . با طناب زدن بگو وزنشو کم کنه خیلی تلثیر داره هااا

2742
خخخ من تازه شوهرم تو رژیمش سویا داره که واسه مردا نوشته عقیم میکنه میگم زیاد بخور تا عقیم درست حساب ...

میخوام به زور لاغرش کنم .عمرا اگه طناب بزنه .پیاده روی کنه  کلاهمو میندازم آسمون هفتم