2752
2734
عنوان

نظرتونو راجع به این عکسها در یک جمله بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 42 پست

خودم دو تا بچه کوچیک دارم

یه لحظه بچه هام رو تصور کردم

وای نه

خدایا

هیچی نمیتونم بگم

فقط تصور چنین شرایطی کشنده ست چه برس به تحملش

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم دو تا بچه کوچیک دارم یه لحظه بچه هام رو تصور کردم وای نه خدایا هیچی نمیتونم بگم فقط تصور چ ...

اره واقعا حتی تصورش وحشتناکه

میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش
2731
بغضم گرفت  ای کاش هیچ جنگی نبود ای کاش همه ی اون عکس شاد ها راست بودن...

بله ای کاش😔

میپرسیم چطور سکوت کردند تا کربلا رخ داد ؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر یزید . آیندگان نیز خواهند پرسید(تصاویر یمن را دیدند😔) چطور سکوت کردند تا کربلای یمن رخ داد؟ چرا هیچ کس کمکی نکرد و مرگ بر آمریکا____________ ساسان سروش

با دیدن این عکسها آنقدر بغضم گرفت که برای مبارزه با ظلم بیش از پیش مصمم تر شدم. به امید روزی که جهان از عدل و داد پر شود

میگم یمن خیلی وضعیتش بحرانیه براش دعا کن. میگه مردم کشور خودمون وضعیتشون بدتر از یمنه. یه فکر اونا باش. میگم شما یه عکس از کودکان کشور خودمون نشون بده که از گرسنگی مثل کودکان یمنی شده باشن😢 خونه هاشونم خراب شده باشه پدر خانواده هم تو جنگ شهید شده باشه یا قراره شهید بشه. دعا کردن که خرجی نداره. باشه اصلا براشون دعا نکن، مردم فقیر کشور خودت برات مهمن؟ یه قدم براشون بردار.

امیدوارم بتونیم دنیا بدون جنگ ببینیم

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
کاش نمیذاشتی استارتر 👎👎👎👎

عزیزم من نذارم تو اصل موضوع هیچ فرقی نمی کنه. واقعیت موجود در جهانه متاسفانه

ان الباطا کان الزهوقا باطل از بین رفتنی است ان.ان شالله اماممون بیان دنیا پر از عدالت بشه

ببخشید عزیزم . الان پستتو دیدم. بله. ان شا الله زنده باشیم و ببینیم