2752
2734
عنوان

شوهرم میگه امکان نداره ولی من میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 38 پست

وای بچه ها ترسوندینم.... 

آخه وقتی خونه به نام ماست و فقط زمین به اسم اونه و وکالت داده ما توش خونه بسازیم بانک میخواد چی رو ببره؟

خداجونم مرسی که هوامو داری...عاشقتم.

ببینید سند به نام دوتاشونه و برای اینکه روی سند وام بگیریم اون بهمون وکالت داده یعنی همزمان به اسم دو نفرشونه

میتونن توقیفش کنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=73220976]از نظر حقوقى تا زمانى كه از وكالت استفاده نكنيد و سند به نام برادر شوهرتون باشه، امكان توقيف زمين وج ...[/QUOداریم،میتونن توقیف کنن؟

سند به نام دوتاشونه و ازشون وکالت هم داریم

وای بچه ها ترسوندینم....  آخه وقتی خونه به نام ماست و فقط زمین به اسم اونه و وکالت داده ما توش ...

شما دارین خونه میسازین اونم پول داده؟؟؟؟؟

چرا سهم هر کدوم رو جدا نمیکنین؟

چرا قاطی کردین بعدا پشیمون میشین شدییییدا

زیبایی فقط جلب توجه میکنه❤اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته❤💜💚
عزیزم‌ دادگاه از اداره ثبت اسناد استعلام میگیره ک آیا چیزی بنام برادرشوهرتون هست یا نه اگر بنام ایشو ...

عزیزم سند به نام دوتاشونه 

بازم میشه توقیف کرد؟

از رو تاریخ انتقال مشخصه ک کی بنام کسی دیگه زده

اگه الان بدهکاره و داره اموالش مصادره میشه بنام زدن فایده ای نداره چون مطلع بوده و اینکار رو کرده

یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...
اگه شوهرت اون قرضو گردن بگیره باید پرداخت کنه ..اگه پرداخت نکنه مصادره میکنن.... اگه میخوای مصادره ...

عزیزم قسط هستش و زیاده شوهرم اصلا گردن نمیگیره و از طرفی سند به نام دوتاشونه نمیتونن بگن پاشو، درسته؟  

ببینید سند به نام دوتاشونه و برای اینکه روی سند وام بگیریم اون بهمون وکالت داده یعنی همزمان به اسم د ...

بله، نسبت به سهم مشاع هم امكان توقيف وجود داره. يعنى اگر كار به توقيف زمين برسه بانك به جاى برادرشوهرتون مالك زمين ميشه و سهم شما هم به جاى خودش باقيه.

از رو تاریخ انتقال مشخصه ک کی بنام کسی دیگه زده اگه الان بدهکاره و داره اموالش مصادره میشه بنام زدن ...

یعنی بیفایده ست؟

خب الان ما چیکار کنیم؟ 

بله، نسبت به سهم مشاع هم امكان توقيف وجود داره. يعنى اگر كار به توقيف زمين برسه بانك به جاى برادرشوه ...

سهم ایشون یک سوم هستش و اون وقتی که ما شروع به خونه سازی کردیم گفتن من سهمی نمیخوام و ماهم کل زمین رو خودمون ساختیم، گفتیم اگه احیانا نظرش عوض شد طبقه دوم رو بسازه.

با این تفاسیر بانک چیکار میکنه؟  

الان یعنی زمین به اسم دونفره؟ خونه به اسم یه نفر؟ خب بعدا برادرشوهرتون چجوری باید خونه درست کنه؟

بله درسته

پست بالا گفتم سهم نمیخواست گفت اینجا به محل کارم خیلی دوره 

ما هم فعلا خونه رهن بانکه تا اقساط وام مسکن تموم بشه

بانک چیکار میکنه؟  

2706