موضوع بحث

آیا قرص ایزوپرین ، طپش قلب رو زیاد می کنه؟

| 1389/11/17 | 13:27 2 بازدید
موضوع بحث: آیا قرص ایزوپرین ، طپش قلب رو زیاد می کنه؟
سلام مامانا . من از هفته هفدهم گاهی دچار درد و انقباض های رحمی می شدم . پزشکم بهم قرص ایزوپرین داد گفت هر وقت انقباض با درد داشتی بخور که خوب خدا رو شکر تو اون مدت بهتر شدم و استفاده نکردم . الان آخر هفته 20 هستم . دیروز از بعد از ظهر احساس انقباض داشتم و از ساعت 8 دیشب تا الان هر 6 ساعت یکبار یک عدد قرص ایزوپرین خوردم . دردهای انقباضیم بهتر شده ولی از چند ساعت بعد از خوردن قرص اول دچار طپش قلب شدم . آیا این دو موضوع می تونه بهم مرتبط باشه ؟
1388/09/30
|
08:47
منهم بعد از خوردن این قرص دچار طپش قلب می شم. پس طبیعیه خدا رو شکر
1389/11/17
|
10:41
are azizam tabieie,ham man ham yeki az doostam ke estefade mikad tapeshe ghalb migereftim,doktor ham migoft moshkeli nist avareze ghorse,ama migoft nahayatan 3 ta dar rooz
1389/11/17
|
11:13
ارسال پاسخ و نظر شما