2733
2739
سلام دوستای گلم.حالتون خوبه؟عیدتون مبارک.دوستای گلم پسر 4 و نیم ساله من دندوناش خیلی پوسیده هست و حالا که به دندانپزشکی مراجعه کردیم میگه چون بچه میترسه و با ما همکاری نمیکنه ما میتونیم با بیهوش کردن اون تو یکروز ظرف 4 ساعت کل دندوناشو ترمیم کنیم.و اونایی که کرسی هستند عصب کشی و پر کنیم.منتها باید بیهوش بشه و از 6 ساعت قبل چیزی نخوره.راستش من خیلی میترسم .اصلا طاقتشو ندارم.از طرفی هم بچم درد میکشه.خواستم بدونم تو ایران هم همین کارا رو میکنن دکترا؟شما تجربه ای داشتید.چقدر طول میکشه بچه به هوش بیاد؟عوارضی نداره بعدش؟ممنون میشم لطف کنید و از تجربیاتتون برام بگید.از همتون ممنونم.
عزیزم خود دکتر منتظر میشه تا بچه به هوش بیاد بعد می فرستنش تو بخش....فقط قبل از رفتن یه لباس یهت میدن که باید تن بچه کنی و بعدش میان با یه سرنگ یه کم ماده بیهوشی میریزن تو بینیش..تا یه کم بیحال بشه....اگه لباسشو نپوشید اصرار نکن چون وقتی یه ذره بی حال بشه م یتونی تنش کنی...بعد عمل هم مشکلی پیش نمییاد عزیزم نگران نباش من روزی که پسر دادااشم عمل داشت بودم........خطری نداره....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستان بیشتر ترس بچه ها بخاطر فضای دندونپزشکیه.منم این مشکل رو داشتم تا اینکه با مطب دکتر پارسیه فقیه آشنا شدم.مظبش مثل خانه بازی میمونه پر از اسباب بازی و در و دیوار هاش نقاشی داره.بچه اصلا احساس نمیکنه که رفته دکتر .پیشنهاد میکنم قبل از انجام بیهوشی یه دور ببرینش مطب خانم دکتر به احتمال زیاد دیگه نمیترسه و همکاری میکنه. تو همین سایت سرچ کنین آدرس . تلفنش میاد.مطبش فلکه دوم صادقیه ابتدار آیت الله کاشانی برج مینا طبقه اول هست
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - پیشنهاد من است اولا که دختر من فوق العاده ناسازگار بوده و ده جا بردم کسی از عهدش بر نیامد با کلی پرسوجو یک ماهه بردمش این کلینیک دندانپزشکی اطفال محیطش با تاب وسرسره و اتاق جایزه وشاد بود . خانم دکتر لیلا کرایه چیان با حوصله و آوازو شعر خوندن بچه ام رو آروم کرد و تمام دندو ناشو درست کرد پنج شنبه ها فقط بیهوشی انجام می ده (منشی اش می گفت هر پنج شنبه سه تا بیهوشی داریم) و برای اینکه الاف نشی حتما باید از قبل وقت بگیری . قیمتاش هم با آماری که من گرفتم فوق العاده مناسبه . تازه با بیمه ها هم قرارداد دارده . می تونین اسم مرکزو تو گوگل سرچ کنین وپیداش کنید
2738
عموی من قاضیه.....چند وقت پیش گفت پرونده داشتم که یه بچه ی پنج ساله رو بیهوش کردن برای انجام کاراهای دندون پزشکی و رسیدکی به دهانش....بچه بهوش نیومده و کار به دادگاه و شکایت رسیده بود...ولی چ فایده بچه دیگه زنده نمیشه که...................:(

خواهشا جایی میبرید مطمئن باشید از کارش...
*ان هو الا ذکر و قران مبین*
سلام. دختر من همین هفته پیش 11 تا از دندوناش را با همین روش درست کردن.دخترم سه سالشه منم خییییییلی میترسیدم.ساعت 8ونیم صبح با تزریق وریدی خوابش کردن ساعت 12 دیگه بهوش اومده بود.مشکلی هم نداشت فقط روز اول مراقبت لازم داشت.عوارض بیهوشی براش تهوع و یه جزیی هم تب بود که روز دوم برطرف شد.
که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
در ضمن اینو بگم که عوارض خواب کردن از بیهوشی کمتره.دکتر من میگفت تو ایران فقط دو نفر هستن که این کار را انجام میدن.
که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
نارگلی جان
اتفاقا من دخترم را با خواب دندوناشو درست کردن چون می ترسیدم با گشت وگذار اینور و اونور آدرس دکتر کرایه چیان را پیدا کردم . فقط می تونم بگم فوق العاده بود. منشی دکتر کرایه چیان گفت 3 تادکتر تو تهران هستند که این کار را انجام می دهند در ضمن
مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من تا اونجا که تحقیق کردم تمام تجهیزات پایش ومونیتورینگ را مانند اتاق عمل کامل بود و مسول خواب کردنش فوق تخصص بیهوشی کودکان بود که ریس اکیپ بیهوشی سران کشورهای عدم تعهد تو تهران بود
البته منظور من از دونفر که تو کل ایران هستند، متخصصین بیهوشی بود.یعنی ظاهرا دوتا دکتر هستن که بچه ها رو خواب میکنن.ما این کار را تو یزد انجام دادیم.البته متخصص بیهوشی از تهران اومد ولی اصالتا یزدیه
نارگلی جان اگر درست حدس زده باشم دکتر بیهوشیش یزدی هم هست و بادکتر کرایه چیان کارمی کند احیانا دکتر شما بوده. توکارنامه اش روزی 40 تا بیهوشی بچه را هم دارد باور نکردنی . ضمنا رییس اتاق بیهوشی بیمارستان هست
2706