2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهاره جان لابد استفاده نکردی ...من همین الان کلی پیاز توش سرخ کردم که عالی شد دیگه تو خونه بو نمی پیچه
کیک هم میپزم ....کلا هر غذائی بخوای میشه بپزی
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2738
پیاز و ریز کنید بعد توی ظرف پریکس که ارتفاع زیادی نداره بریزید روش هم نمک و روغن ( روغن از چیزی که تو ماهی تابه میریزید کمتر باشه ) بعد نمک هم بپاشید روش و بذارید تو ماکرو رو قدرت 100 درصد بهش زمان 8 دقیقه بدین ولی هی یکی دو بار وسط کار بهم بزنید که همه یکدست سرخ بشه .اگه زمان تموم شد و هنوز سرخ نشده بود بازم بهش زمان بدین با همون 100 درصد
زمان پخت بستگی بمقدار پیازتون داره
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
گزینه ماکرو رو دستگاه ماکروفر یا ماکروویو دقیقا کار اجاق گاز رو انجام میده با زمان کمتر ...وقتی قدرت 100 درصد هست یعنی بیشترین شعله گاز و همینطور که کم میشه انگار پیچ گاز رو کم میکنید ...کانوکشن کار فر رو انجام میده برای پخت مواد خمیری مثل کیک ..گریل هم کار همون گریل رو انجام میده برای برشته کردن پیتزا و لازانیا و اینطور چیزها که میخوایم پنیرش برشته و طلائی بشه ...........................اینها مواردی هست که تو کلاس اموزشی ال جی یاد میدن
2706