2733
2734

مادر در سیزدهمین هفته بارداری جنین‌اش را از دست می‌دهد؛ با این حال تمام سعی‌اش را می‌کند تا جنین به طبیعی‌ترین شکل ممکن خارج شود.

پس از سقط، از دوست‌اش می‌خواهد تا از جنین مرده که به شکل شگفت‌انگیزی زیبا و کامل است عکاسی کند. می‌گوید: یکی از دلایلی که عکس‌ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتم این است که همه ما در اینترنت عکس‌های فراوانی از جنین در سنین مختلف بارداری دیده‌ایم، اما تجربه مشاهده رو در روی یک جنین ۱۳هفته‌ای بسیار نادر است.

آنها سپس برای جنین مرده در کلیسا عزاداری می‌کنند و آن را در تابوتی زیبا به خاک می‌سپارند.

این اتفاقات در سال ۲۰۱۵ افتاده است. مادر در وبلاگ‌اش ماجرا را با جزئیات تعریف کرده و ویدئویی از عکس‌ها را در یوتیوب به اشتراک گذاشته است.

در بخشی از دل‌نوشته‌هایش در توصیف آیزایا (نام انتخابی برای پسرک ناکام) نوشته است: وقتی قدم به دنیا گذاشت چهره‌اش بیدار و شاد به نظر می‌رسید. یکی از چشمان آبی‌اش باز بود و به طرز شگفت‌انگیزی کامل و با جزئیات به نظر می‌رسید...

قدرت خدا....

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزای دل من هم تو چارده هفتگی سقط شدن

شکل بچه ی کامل

یکی شون با آرامش دستاش روی سینه اش بود

دومی ترسیده بود انگار پنجه هاش باز بود

چه شبهایی براشون گریه کردم و لالایی خوندم

چقدر سخته 

مامانم اجازه نداد عکس بگیرم. گفت بعدا حالت بد میشه 

ولی چهره شون کاملا تو ذهنمه😔😭💔💘

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
2740
هدفت از این تاپیک چیه؟ حالمونو ب هم‌زدی

چه بی‌ادب. من با دیدن‌اش تحت تاثیر آفرینش خدا قرار گرفتم همین. چرا حال‌تون به هم خورد؟ بسیار زیباست و مادرش با کلی عشق تعریف کرده داستان‌اش رو

شاید خانمهای باردار دوست نداشته باشن این عکسا رو این موقع شب ببینن😐

عجب از کاربرای نی نی سایت عجب عجب عجب😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
واقعاکارت اشتباهه...من باردارم واصلا نمیدونستم قراره عکس چی روبزاری همینجوری زدم پایین....😢😢حالم ب ...

والا منم جرات نکردم بخونم فقط زدم پایین اون عکسو دیدم حالم ب هم خورد

یه بچه کف دست مادرش 

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
2706