2733
2734
عنوان

تبریک به همه پرسپولیسی ها

311 بازدید | 57 پست

هورا صعود کردیم

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که طرفدار تیم ملی ام.😁😁😁

بابا همه عشق فوتبال به باشگاهیه😂

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

بهتره بگيم تبريك به ايران ❤️❤️❤️❤️

من استقلاليم ولي تو ٩٠ دقيقه بازي فقط داشتم دعا ميخوندم ❤️❤️❤️❤️

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد

ای جان من از خوشحالی دارم میمیرم

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
2738

خدايا شكرت❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
بهتره بگيم تبريك به ايران ❤️❤️❤️❤️ من استقلاليم ولي تو ٩٠ دقيقه بازي فقط داشتم دعا ميخوندم ❤️❤️❤️❤️

ای جان ممنون تبریک به همه فوتبال دوستا

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤عشقم پرسپولیس

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
بهتره بگيم تبريك به ايران ❤️❤️❤️❤️ من استقلاليم ولي تو ٩٠ دقيقه بازي فقط داشتم دعا ميخوندم ❤️❤️❤️❤️

ایول شما فرهنگ ورزشی داری

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
ای جان من از خوشحالی دارم میمیرم

هنوز فینال مونده زنده بمون

خدايا شكرت❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

واقعا😍😍

2706