2733
2739
سلام. من میخوام موهای زائدم و لیزر کنم میشه یکم اطلاعات بهم بدین که چجوریه؟ کجا برم ؟ هزینه اش چقدره و آیا تو بارداری خطرناکه یا نه؟ ببخشید خیلی شد اما ممنون میشم اگه جواب بدین
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من لیزر کردم.....خیلی هم راضی بودم.....تا 2 سال از شر موهای زاید صورت راحت بودم ولی تو بارداری دوباره در اومد بعد از زایمان دوباره میرم......کلا خوبه خیلی.......با اینکه در اومده ولی مثل اول ضخیم و زیاد نیست.......تو بارداری هم دکترم گفت انجام ندم
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
من هم موهای صورتمو لیزر کردم و واقعا راضیم.اگر موهای زائدت تیره و پوستت روشن باشه بهتر جواب میده.من مرکز پوست به سیما پیش دکتر داوودی لیزر کردم.واقعا دکتر خوبیه..به هر کس هم گفتم و پیشش رفته واقعا راضی بوده.هزینه هم بستگی به دکتر و اندازه ناحیه موهای زائدت داره.من قسمت چونمو لیزر کردم 30 هزار تومن شد. ولی خوب برای هر کس با کس دیگه فرق داره.بستگی به تعداد شاتهایی داره که برات استفاده میکنن.
مرکز پوست به سیما پایین تر از میدون ونک.نرسیده به توانیروکوچه شاهینه.و تمام کارهای مربوط به پوست و مو زیر نظر چندین پزشک انجام میشه
زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...
2740
عزیزم واسه کل بدن فکر نمی کنم مناسب باشه......درد نداره زیاد....یکم حالت سوزن سوزن میشه ...همین .....خیلی خوبه .....شک نکن و برو.....منم بعد از زایمان حتما دوباره میرم.............نه لک نه زخم نه........هیچی پیش نمیاد الان دستگاه ها پیشرفته هستن.....عالیه
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
منم لیزر کردم، واقعا راضیم، هزینه ی کلش شد 350000 تومان.
بعد از 2 سال یه ذره در اومده، ولی کاملا کرکی هست، و مثل قدیم ضخیم و ریشه دار نیست، اگه تا چند وقت دیگه زیادتر شد، بازم میرم، خیلیییییییییییییییی راحت شدم.
بیتا جون شما کجای بدنتون رو لیزر کردید که اینقدر در اومد خیلی خوبه .
کاش بجای حجاب ، حیا اجباری بود ، شرف اجباری بود ، راستی و درستی اجباری بود ، کاش داشتن معرفت و وجدان اجباری بود.........
2706