2752
2734
عنوان

حسابرسی

2746 بازدید | 17 پست

خانمهای عزیز سلام 

کسی در مورد حسابرسی اطلاعی داره؟دوستم قراره یک شرکتی بره برا استخدام.گفتن شغلش حسابرسی هست و همه چیو خودمون یادت میدیم.دوستم چیزی بلد نیست و رشتش مرتبط نیست.چه جوری میتونه اطلاعی در این زمینه کسب کنه که یکم جلو بیفته و دسته پر بره اونجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسابرسي بسيار كار پر مسئوليت و دقيقيه

تعجب ميكنم!!! اصلا كاري نيست كه بگن خودمون ياد ميديم

حسابداري باز يه چيزي ولي حسابرسي!!حسابدارهاي خيلي خفن كه مو رو از ماست ميكشن بيرون و نخبه ميشن حسابرس

حالا رو چه حسابي به دوستتون گفتن خدا ميدونه

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2731

هیچ جوری. چه نیازی هست. حسابرسی جوریه که شما فارغ التحصیل رشته اش هم باشی باز باید بری تو کار تا یاد بگیری ولی اگر دوست داره اطلاعت اولیه داشته باشه کتاب اصول حسابرسی سازمان هست بگو بگیره بخونه.اونجا مدام حواسش به اینکه بقیه چکار میکنن باشه. تو وقتای بیکاری پرونده های قدیمی رو بخونه تا روال کار دستش بیاد. موارد خاص تو پرونده ها زیاده اونا رو بررسی کنه. مدام یادداشت برداری کنه. همینا رو انجام بده زود راه میفته گرچه تو حسابرسی بعد از 20  سال کار باز هم غافلگیر میشی. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
ممنون عزیزه دلم.چقد خوب توضیح دادی.یکم دلگرم شدیم.

خواهش میکنم. سخت نیست ولی حواس خیلی جمعی میخواد و نظر منو بخوای همون موردی که گفتم پرونده های قدیمی رو بررسی کنید و از روند کارش یادداشت بردارید بهترین روشه برای زودتر راه افتادنتون. حسابرسی شغل فوق العاده با پرستیژ و پول سازی هست اگر دل به کار بدید و خودتون رو جمع کنید چند سال دیگه میتونید شرکت بزنید حتی. موفق باشید. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
بعصی وقتا بعصی شرکتا میخوان سند سازی کن ببخشید ادم های پپه خخ رو میبرن.بهشون میگن اینکار کنن اونکار ...

حسابرسان رسمی عضویت خاص دارن شماره سازمان و امضای ثبت شده دارن درست مثل پزشکان. هر کسی نمیتونه راه بیفته بره حسابرسی رسمی بکنه و هر کسی هم حق امضا نداره یعنی امضاش برای سازمان‌ها و وزارت خونه معتبر نیست بنابراین این افراد پپه که شما میفرمایید فقط نقش تدارکاتچی رو دارن در نهایت تمام مسئولیت کار با حسابرس رسمی هست. 

بیین حسابرسی که خودش انجام نمیده

مثل اینکه کسی ک هیچی بلد نیست بره خیاطی...حالا میزارنش پشت چرخ؟ معلومه که نه...خیلی دوسش داشته باشن بدن بعضی جاها رو بشکافه یا نهایتا بدن دکمه بدوزه...دور از جونت حسابرسی یه عالمه کار سطحی و خر کاری داره که کسی که خبره حسابداری باشه انجام نمیده زیر بارش نمیره و اینکارا رو میدن ب تازه واردا

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
2706