2726
عنوان

معرفی یک خانم دکتر روانشناس بسیار بسیار عــــــــــــالی

| مشاهده متن کامل بحث + 114911 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستان من هم از خانم شعبان راضی هستم خیلی مهربونن آدم میتونه باهاشون راحت صحبت کنه از طریق لینک زیر خیلی راحت تر میتونید اینترنتی ازشون وقت بگیرید در طول شبانه روز من چندبار این کار رو کردم خوبیش اینه برای رزرو نوبت محدود به ساعت کاری مطب نمیشی http://pezeshkekhoob.com/doctor/2482-mandana-shaban
2728

دکتر شعبان اصله اصله کارش شنیدم وسواس و اضطرابه اما من مشکلم با شوهرم بود هیچ جا نمیومد باهام به زور اوردمش پیش دکتر شعبان خوب تونست همکاریشو بگیره یه ذره نرم شد خیلی خوشحالم کرد

البته من شوهرم مرده خوبیه فقط یه مقدار اختلاف نظر داریم و اینکه روان شناس و اصلا قبول نداشت که خدارو شکر اون هم حل شد

سلام دوستان واقعا چطور انقدر از دکترشعبان تعریف میکنید من چند روز پیش با تکیه بر همین تعریفا رفتم مشاوره بگذریم یه ماه طول کشید تا وقت داد بعدم تنها جمله ای ک گفت اینکه منو همسرم ب درد هم نمیخورم کوچکترین راهکاریم نداد انگار ک عجله داشت فقط گفت تلاش کنید ک فلان کارو نکنید انشاالله مشکلتون حل شه و تمام یعنی کاری کرد ک الان شوهرم دو روزه باهام صحبت نمیکنه مشکلمونو بهتر ک نه بدتر کرد

دکتر شعبان  روی اعتماد بنفسه من معجزه کرد خیلی کاربلده ولی زیادی رو تایم حساسه دیر میرسی دیگه نمیبینتت من یکی دوبار تو ترافیک موندم دیر رسیدم منو ندیده خیلی لجم گرفت

ولی دکتر خیلی خوبیه همش دوره های بین المللی میگذرونه و همین باعث میشه با علم روز آشناس و تقریبا کاره هرکسی رو قبول کنه درمانش میکنه ( البته به نظر من!)

سلام دوستان من هم نمیدونم شما چطور انقدر از دکتر شعبان تعریف میکنید شاید تخصصشون در مورد وسواس و اضطراب و اعتماد به نفس اکی باشه اما در مورد زوج درمانی و خانواده راهکار خاصی نمیتونن ارائه بدن 

من که خودم واسه اضطراب پیش دکتر شعبان رفتم. قبلا اصلا توی کلاس صدام درنمیومد ولی الان بین فامیل شوهرمم راحتترم قبلنا استرس خفه م میکرد. کاره زوجشو نمیدونم واقعیت ولی چند وقت پیش یه برنامه شو تو تلوزیون دیدم که داشت راجع به زندگی مشترک حرف میزد نکته های جالبی میگفت  

سلام دوستان من هم خودم و خانواده ام که مشکلات فراوانی در زمینه وسواس و اضطراب داشتند به خانم فایزه دینی معرفی کردم ایشان روانکاو و هیپنوتراپیست است به خصوص در برخورد با نوجوانان بسیار حرفه ای عمل می کندشماره اش ۲۲۲۷۳۴۱۳

دوستان عزیز متاسفانه بیشتر این معرفی ها تبلیغاتی برای جذب مشتری هست. اگر یه سرچی توی اینترنت انجام بدین میبینید که افرادی با کاربری های متفاوت برای جلب بیمار برای این دکترهای جوان همه جا تبلیغات اغراق آمیزی کرده اند. 

دکتر شعبان  روی اعتماد بنفسه من معجزه کرد خیلی کاربلده ولی زیادی رو تایم حساسه دیر میرسی دیگه ن ...

عزیزم‌دکتر شعبان برای اعتماد به نفس چه کتابی رو بهتون معرفی کردن؟؟متشکرم ارتون .لطفا جوابمو بدین

2706